אנחנו סוכנות שפורחת עם האתגרים השיווקים

אנחנו לא מפסיקים להילחם על כל לקוח, המרה ודולר בקמפיין.

המסע שלנו החל ב-2010, עם החתירה הבלתי מתפשרת של מנכ"לית ומייסדת Daze, גלי סודאק,  לפתרונות מבוססי טכנולוגיה שעושים את החיים טובים יותר.
בעשור האחרון+, Daze גדלה לצד החזון של גלי, ומשווקת עבור חברות הטכנולוגיה B2B ו-B2B2C המבריקות ביותר בארץ ובחו"ל. התשוקה שלנו היא העבודה, והעבודה היא התשוקה שלנו.

יותר מעשור של תוצאות מוכחות

Daze Marketing הוא משרד פרסום שמנהל קמפיינים באינטרנט, מוכווני לידים איכותיים.
ההתמחות הייחודית שלנו היא בשיווק B2B, במיוחד עבור לקוחות הפועלים בשווקים בינלאומיים או מחפשים להתרחב לפעילות מחוץ לישראל. אנו חברת בת של חברת המדיה הבינלאומית Say Media Group ואנו מנהלים פרויקטים עבור עשרות לקוחות, ישראלים ובינלאומיים, לשיווק דיגיטלי איכותי בפלטפורמות מגוונות.

לעבוד עם דייז מרקטינג

בתחילת כל פרויקט נגיע לפגישה עם הלקוח בכדי לבצע מחקר שוק מקיף וישיר. תוצאותיו של מחקר זה יצביעו לנו על האסטרטגיה השיווקית המומלצת.

לאחר מכן, הלקוח מקבל מנהל פרויקט אישי, שילווה אותו לאורך התהליך השיווקי וינהל את הקמפיין מא’ ועד ת’, בעזרת צוות מקצועי של מתכנתים, מעצבים וכותבי תוכן.

בתום כל חודש, מופק דו”ח המפרט את העבודה שבוצעה במהלכו ואת ההתקדמות שהושגה. הדו”ח כולל תמצית מנהלים ברורה שניתן להציג למנכ”ל והמלצות מקצועיות להמשך הפעילות, ואנו מקפידים על תקשורת רציפה עם הלקוח לאורך כל הדרך.

כי אנחנו לא רק ספק שירותים. אנחנו השותף האסטרטגי של מנהל השיווק.

השותפות שלנו עם הלקוח – היא זו שתביא אתכם להצלחות.

פותרים ״תעלומות״ עם נתונים וקריאטיב מנצח

בדייז אנחנו מחלקים כל קמפיין דיגיטלי לשלושה רבדים: אסטרטגיה, טכנולוגיה ויישום.

אנו ניגשים לכל שכבה משתי זוויות, נתונים ויצירתיות. וכשכל זה מוכן, אנחנו נשארים במשחק כל זמן שנדרש כדי לספק ערך אמיתי עבור הלקוחות שלנו.
(זה אומר החזר ROI שאינו מוטל בספק ועושה את ההבדל בעסק שלהם.)

מוכנים לראות זינוק בתוצאות שלכם?

בעזרת ניטור של כל מהלך ב- Hubspot, צוות Daze & Co יודע בדיוק מה קורה בקמפיין שלך, ומה לעשות כדי לשפר אותו אפילו יותר.

אנו ממנפים כל תכונה ופונקציה של Hubspot כדי לתת לך תצוגה אמיתית של 360 מעלות, המבוססת על ניתוח התנהגויות מקוונות של לקוחות פוטנציאליים, ניקוד לידים, מעקב אחר מכירות ואופטימיזציה של מסעות פרסום כדי למקסם את ההכנסה שלך. וזה לא רק Hubspot; זה Hubspot מותאם אישית לצרכים ולמטרות של המותג שלך, כך שאתה יכול לקבל את המרב מהביצועים שלך, בכל פעם, כל הזמן.

אנחנו יודעים לחזות את העתיד...

מה שהתחיל כחזון של אישה אחת הוא כיום צוות תוסס של 20 (וצומח) בעיר החוף הרצליה.

כל אחד מאיתנו מיומן, יצירתי ונחוש, במידה שווה, וזה מה שגורם ללקוחות לסמוך עלינו באופן מוחלט.
הלקוחות שלנו כולם חולקים את החזון שלנו ליצור עתיד מונע טכנולוגי שמוסיף ערך לעולם.

וויל סמית׳ אמר פעם,

“The only thing that I see that is distinctly different about me is I'm not afraid to die on a treadmill. I will not be out-worked, period.,

אנחנו בדייז מתחברים לזה, ממש.

Brainsway logo white

"העבודה עם Daze אפשרה לנו להגדיל את דירוג החיפוש והנראות שלנו בקרב קהל היעד שלנו, באמצעות שילוב של קידום אתרים טכני, תוכן איכותי ומקצועי ואופטימיזציה של ממשק המשתמש באתר שלנו. גישה רב-פנים זו הממונפת על ידי צוות Daze לא רק הגדיל את החשיפה שלנו בחיפוש אורגני ושיפר את מעורבות הקוראים; הוא תורגם ללידים איכותיים ובסופו של דבר לחיזוק משמעותי במכירות".

שרון דובב

Cellwize logo

"בנוסף לצמיחה בלידים איכותיים, המאמצים שהשקיעה Daze בחקירת שוק הנישה שלנו הובילו לרווחים בלתי צפויים. Cellwize השיקה את מסע הפרסום של גוגל אדוורדס כדי להניע תנועה ולייצר לידים רלוונטיים למכירות. דרך הערוצים שלנו השקענו בחיפוש עבודה בקנה מידה גדול של מהנדסים מומחים בינלאומיים. להפתעתנו, אחד מהגיוסים האחרונים שלנו בבריטניה היה למעשה תוצאה ישירה של מילת מפתח טכנית ששימשה במסע פרסום של AdWords – שלעולם לא היינו חושבים להשתמש בה כדי להגביר את המודעות. תודה."

מיקי וייזר-פדובה – מנהלת מארקום עולמית Cellwize

"מלבד שזכינו במספר לא מבוטל של פגישות, התרשמנו מאוד מהשקיפות שניתנה לנו בכל שלב בקמפיין בלינקדאין. הייתה לנו נראות מלאה, עם דוחות חודשיים מעמיקים כדי שנוכל לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את פעילויות השיווק שלנו לכנס בהתאם. Daze לא רק חיזק את המשפך השיווקי שלנו, אלא גם חיזק את הביטחון שלנו".

דפנה רצון, מנהלת שיווק, קבוצת MER

אנחנו מחפשים אנשים יצירתיים שאוהבים לפתור אתגרים שיווקיים, אתם.ן כאלה?

הנה כמה משרות שמחפשות איוש:

Junior Marketing Project Manager

Full time
  | Junior

Marketing Automation Manager

Full Time
  | Mid

Senior Content Writer

Full time
  | Senior