להגיע ל-61 מיליון מקבלי החלטות עסקיות. בפלטפורמה החברתית B2B המובילה בעולם.

יש הרבה יותר בשיווק בלינקדאין מאשר שיתוף פוסטים וקישורים.
לינקדאין מספקת כמעט אינסוף דרכים לבניית מותג, הגדרת מנהיגות מחשבתית, תקשורת עם לקוחות פוטנציאליים, יצירת לידים וחיבור לקהלים איכותיים של מקבלי החלטות בפועל.

השאירו את אסטרטגיית הלינקדאין שלך ל-Daze, ותתחילו לקבל תוצאות.

אני רוצה שתחברו אותי להאבספוט עכשיו!
שלחו לנו הודעה קצרה ותתחילו לראות קמפיינים שממריאים

למה לצפות?

אסטרטגיית לינקדאין

יש לנו ידע מעמיק בשיווק בלינקדאין - אורגני ובתשלום - כך שנוכל לבנות אסטרטגיה ממוקדת, ולעסוק בחיבור ללקוחות הפוטנציאליים שלכם.ן.

Group 2196

פרופילים אישיים ועמודי חברה

לינקדאין פועלת בשני מישורים: דפי חברה ופרופילים אישיים. אנחנו עובדים גם בשתי רמות, ממנפים את שני סוגי הפרופילים בלינקדאין כדי להשיג תוצאות שעובדות.

Group 2237

להשיג יותר בלינקדאין

לינקדאין היא ביתם של אנשי המקצוע בעולם, שמחכים לשמוע מחברות שיכולות לפתור את הבעיות שלהן. הציעו להם את הפתרון באמצעות מסעות פרסום רבי עוצמה.

אסטרטגיית לינקדאין בדיוק בתמהיל הנכון

מדוע לינקדאין הוא ערוץ המדיה החברתית המועדף בעולם לעסקים? מכיוון שהוא מציע מגוון רחב של טקטיקות וכלים שיווקיים שעוזרים לכם.ן למצוא ולהתחבר ללקוחות בעלי פוטנציאל גבוה.

מיקוד לקהל או חברה בעזרת קריטריוני המיקוד המשוכללים של LinkedIn. שלחו בקשות חיבור מותאמות אישית, לפי ענף ותפקיד, והגדילו את הסיכוי שלכם.ן להרחיב את הרשת שלכם.ן. צרו קשר עם קהל היעד המקצועי שלכם.ן באמצעות קמפיינים חינוכיים, מודעות או יצירת לידים.

צאו אורגנית עם פוסטים שמבטאים את המסר המקצועי שלכם.ן וגורמים לכם.ן שיעלו את הערך שלכם.ן בקרב מתחרים, עמיתים ולקוחות. ו/או בחרו במסלול בתשלום עם קמפיינים של LinkedIn שמביאים לידים והמרות. מציאת התמהיל הנכון של כל הטקטיקות הללו, והידע להפיק את המרב מכל אחת מהן, זה מה שהופך את אסטרטגיית השיווק שלך בלינקדאין עם Daze להצלחה.

פרופילים אישיים ועמודי חברה הם 2 דרכים לשיווק בלינקדאין

רוצים למנף את פרופיל החברה שלכם.ן בלינקדאין עם Daze? יש לנו את המומחיות האורגנית להצלחה.
שיווק אורגני בלינקדאין מתבסס על כל אותם פוסטים, שיתופים וקישורים של עמוד החברה המופיעים בניוזפידים של העוקבים, וזוכים לחשיפה ומשיכה.

ניתן להשתמש בפרופילי חברה ליצירה, הפעלה, בדיקה ואופטימיזציה של מודעות בתשלום בלינקדאין, תוך מיקוד לקהלים ספציפיים עם מסרים ותמונות שונות כדי ליצור המרות ולמלא את תחתית המשפך השיווקי. אבל אנחנו ב-Daze לא עוצרים שם; אנחנו גם נהיים אישיים (ו-100% מקצועיים כמובן).

שיווק בלינקדאין באמצעות פרופילים אישיים הוא דרך רבת עוצמה להתחבר ללקוחות בעלי פוטנציאל גבוה ולבנות קשרים עסקיים. חברות יכולות להשתמש בפרופילים האישיים של חברי הצוות כדי לנהל קבוצות סביב נושאים משותפים של עניין מקצועי, או להשתתף בקבוצות המנוהלות על ידי אחרים, בין אם על ידי פרסום, הערות, מענה לשאלות או מתן עצות.

ניתן למנף פרופילים אישיים גם למגוון טקטיקות של מנהיגות מחשבתית ובניית סמכות, כך שתוכלו להתבלט בקהל הלינקדאין.

שיווק בלינקדאין הוא כלי חזק ויעיל אורגנית

שיווק בלינקדאין היא אחת הדרכים היעילות ביותר להגיע ללקוחות פוטנציאליים ולעורר את העניין שלהם באופן אורגני.

אנו משתמשים בטכניקות מתקדמות כדי לזהות לקוחות פוטנציאליים באיכות גבוהה בענף שלכם.ן, בהתבסס על מיקום, תפקיד, תחומי עניין ונתוני פרופיל רלוונטיים אחרים. לאחר מכן, אנו יוצרים רצפי מסרים ממוקדים ביותר הפונים לאותם לקוחות פוטנציאליים, ומעניקים להם את ההזדמנות להתחבר, להגיב ולבנות מערכת יחסים עסקית חיובית שיכולה להפוך אותם מלקוח פוטנציאלי ללקוח.

חלק מגישת Daze לאסטרטגיית הסברה היא אופטימיזציה של פרופילי הלינקדאין של הצוות שלכם.ן, כך שאתם.ן מראים.ות את הפנים הטובות ביותר של העסק כאשר נעשית פניה ללקוחות פוטנציאליים. בנוסף, יכולות המעקב והניתוח שלנו אומרות שאנו מכוונים ללא הרף את מסרי ההסברה ואת הרצף, כך שתוכלו להשיג תוצאות יוצאות דופן עבור המשפך השיווקי ויצירת לידים.

הציצו במקרי בוחן אמיתיים

Brainsway logo white

"העבודה עם Daze אפשרה לנו להגדיל את דירוג החיפוש והנראות שלנו בקרב קהל היעד שלנו, באמצעות שילוב של קידום אתרים טכני, תוכן איכותי ומקצועי ואופטימיזציה של ממשק המשתמש באתר שלנו. גישה רב-פנים זו הממונפת על ידי צוות Daze לא רק הגדיל את החשיפה שלנו בחיפוש אורגני ושיפר את מעורבות הקוראים; הוא תורגם ללידים איכותיים ובסופו של דבר לחיזוק משמעותי במכירות".

שרון דובב

Cellwize logo

"בנוסף לצמיחה בלידים איכותיים, המאמצים שהשקיעה Daze בחקירת שוק הנישה שלנו הובילו לרווחים בלתי צפויים. Cellwize השיקה את מסע הפרסום של גוגל אדוורדס כדי להניע תנועה ולייצר לידים רלוונטיים למכירות. דרך הערוצים שלנו השקענו בחיפוש עבודה בקנה מידה גדול של מהנדסים מומחים בינלאומיים. להפתעתנו, אחד מהגיוסים האחרונים שלנו בבריטניה היה למעשה תוצאה ישירה של מילת מפתח טכנית ששימשה במסע פרסום של AdWords – שלעולם לא היינו חושבים להשתמש בה כדי להגביר את המודעות. תודה."

מיקי וייזר-פדובה – מנהלת מארקום עולמית Cellwize

"מלבד שזכינו במספר לא מבוטל של פגישות, התרשמנו מאוד מהשקיפות שניתנה לנו בכל שלב בקמפיין בלינקדאין. הייתה לנו נראות מלאה, עם דוחות חודשיים מעמיקים כדי שנוכל לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את פעילויות השיווק שלנו לכנס בהתאם. Daze לא רק חיזק את המשפך השיווקי שלנו, אלא גם חיזק את הביטחון שלנו".

דפנה רצון, מנהלת שיווק, קבוצת MER

שירותים נוספים שבוודאי יעניינו אתכם.ן

אסטרטגיה דיגיטלית

כשתצאו אל הדרך להשיג את המטרות השיווקיות שלכם, Daze Marketing ישרטטו לכם את מפת הדרכים בעולם הדיגיטלי. אנו נלווה אתכם בהתוויית אסטרטגיית שיווק באינטרנט מקיפה במטרה להשיג את היעדים שהוגדרו יחד מראש. ניצור עבורכם את תמהיל השיווק והפרסום הנכון והמנצח עבורך – ונהיה השותף שלכם לשיווק מוכוון תוצאות אונליין.

שיווק מבוסס לקוח. – Account-Based Marketing (ABM)

אם אתם רוצים את הלידים הגדולים, ABM היא הדרך להשיג אותם.

נצלו את הדגים הגדולים ותיהנו מהחגיגה עם שיווק מבוסס חשבון, שיטת שיווק B2B המזהה וממקדת רק את הלידים החשובים באמת.

נכון, ABM היא אסטרטגיה ארוכת טווח, אבל עם טקטיקות טירגוט של כוכבי-על של Daze, ארגז כלים מסיבי לניהול קמפיינים ומומחיות יוצאת דופן ביצירת משפך שיווקי, בקרוב תקצרו את הפירות הרבים שיש ל-ABM להציע.

יצירת לידים

יצירת לידים איכותיים היא האתגר המרכזי עבור חברות B2C וחברות B2B. במקרים רבים, זרם של לידים איכותיים הוא אחד מהמצרכים הנדירים אשר משפיע באופן ישיר על כמות המכירות, המחזור השנתי והצלחת החברה. לא כל מי שממלא טופס אצלכם באתר הוא ליד איכותי, ולא כל שיחת טלפון מובילה למכירה. כסוכנות לידים מקצועית, Daze Marketing, עוזרת לחברות B2B מתעשיות שונות ועסקי B2C להשיג לידים איכותיים ש”יבשילו” לכדי מכירה בזמן הקצר ביותר!

פרסום בתשלום

עודדו מודעות והמרות עם קמפיינים בתשלום מבוססי נתונים.

אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלנו חורגת בהרבה מעבר להופעות וקליקים על פני השטח. אנחנו אלופים בפרסום B2B בלינקדאין, אבל למעשה אנחנו מכסים את כל רשתות המודעות בהן נמצאים הלקוחות שלכם.

קבלו גישה למומחיות האופטימיזציה של Daze, וגלו גישת PPC ממוקדת, מכוונת ומונעת תוצאות עבור מסע הלקוח במשפך השיווקי המלא.

אסטרטגיית תוכן

Daze מספקת תוכן מקורי בערוצים שבהם גרים הלקוחות שלכם.

תוכן הוא הדבק שגורם לקהל היעד שלכם להיצמד למותג שלכם. תוכן יקר ערך שמתייחס לנקודות הכאב של הלקוחות הוא הדרך החזקה ביותר לבלוט באוקיינוס של אתרים, בלוגים ודפי מדיה חברתית.

צוות התוכן המומחה של Daze ימצא את הקול שלכם, וישמיע אותו בכל הערוצים שלכן.

שיווק דיגיטלי

כל מה שיש לשיווק דיגיטלי להציע, תחת קורת הגג של Daze.

מה שמניע את השיווק המסורתי – הכרת הקהל, הגדרת הצעת הערך שלכם, בחירת הערוצים הנכונים – גורם גם לשיווק דיגיטלי מוצלח, אבל עם הבדל אחד (עצום!): מדידה.

אנו נבנה את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם מהיסוד – מגילוי, קריאייטיב וביצוע, ועד למעקב, מדידה וכלי האופטימיזציה הכי מתקדמים שיש.