יצירת לידים איכותיים – לפגוע בדיוק במטרה

יצירת לידים איכותיים היא האתגר המרכזי עבור חברות B2C וחברות B2B. במקרים רבים, זרם של לידים איכותיים הוא אחד מהמצרכים הנדירים אשר משפיע באופן ישיר על כמות המכירות, המחזור השנתי והצלחת החברה. לא כל מי שממלא טופס אצלכם באתר הוא ליד איכותי, ולא כל שיחת טלפון מובילה למכירה. כסוכנות לידים מקצועית, Daze Marketing, עוזרת לחברות B2B מתעשיות שונות ועסקי B2C להשיג לידים איכותיים ש”יבשילו” לכדי מכירה בזמן הקצר ביותר!

אני רוצה שתחברו אותי להאבספוט עכשיו!
שלחו לנו הודעה קצרה ותתחילו לראות קמפיינים שממריאים

למה לצפות?

משחק לטווח ארוך

לידים לא מתרחשים בן לילה. Daze מתמקדת באסטרטגיות מובילות ארוכות טווח שמניעות איכות ולא כמות, ושומרות על המשפך שלך בצורה מעולה.

Group 2237

מלאו את משפך התכנים שלכם

צוות הקריאייטיב של Daze יוצר כמות תוכן שאי אפשר לעמוד בפניה. הכל בכדי להפוך לקוחות פוטנציאליים ללידים, כולל מודעות, באנרים, בלוגים, ספרים אלקטרוניים ועוד.

Group 2238

יצירת ביקוש

יצירת לידים מתחיל בראש המשפך, עם יצירת ביקוש. Daze יודע להניע ביקוש שמניע לידים.

אנחנו אוהבים את המשחק הארוך של יצירת לידים

לא משנה כמה נרצה, לידים לא סתם נופלים מהשמיים. יצירת לידים איכותית היא משחק ארוך, והוא דורש סבלנות, אסטרטגיה, זמן ותקציב.

ב-Daze, אנחנו מסתכלים על לידים אחרת. אנחנו לא רודפים אחרי לידים עם פוטנציאל לכלום. אנו פועלים לאט ובמכוון כדי לזהות לידים באיכות גבוהה, ולטפח אותם בצורה הטובה ביותר כדי לחבר אותם ולהמיר אותם ללקוחות משלמים. לא כל הלידים נוצרים שווים, לכן אנו מתמקדים בניקוד וטיפול חכמים של הלידים, ולעולם לא נבזבז את זמנכם.ן או המשאבים שלכם.ן על לידים שאינם ראויים.

אם אתם.ן מעוניינים.ות בהתחייבות אמיתית ליצירת לידים אמיתית, לא רק לאסוף קליקים בשביל בעיטות, אז אנחנו באותו עמוד ודייז הוא השותף המושלם עבורכם.ן

יצירת תוכן שמוביל ללידים

המפתח להנעת לידים הוא תוכן. המון המון תוכן. ולא סתם תוכן, אלא תוכן מקורי, מרתק, מעורר מחשבה ואינפורמטיבי, שנוצר במיוחד כדי למשוך תשומת לב ולעורר עניין.

תוכן הוא הדלק שמזין את משפך יצירת הלידים, וב-Daze, אנחנו מומחים ביצירת תוכן שעובד. התוכן הנכון תלוי במספר גורמים, כמו מי הקהל, מהן נקודות הכאב שלו, אילו נושאים מעניינים אותו ואילו סוגי תוכן ימשכו אותם לתוך המשפך כדי שנוכל להתחיל לטפח.

אסטרטגיית פיתוח התוכן שלנו תקדם את המשפך שלכם.ן עם הכמות והאיכות הנכונות של התוכן, בדיוק בטון הנכון כדי לגרום ללקוחות פוטנציאליים להתחנן להפוך לידים.

הלידים הטובים ביותר נולדים בראש המשפך השיווקי

הצוות המוביל ב-Daze מתמחה במחקר וזיהוי קהלי יעד ובניית קהלים מתאימים שצפויים להגיב. אנחנו אוהבים להתמקד ביצירת ביקוש, החל מראש המשפך, וטיפוח ביקוש בקפידה באמצעות קמפיינים למודעות.

מאסטרטגיית קמפיינים ועד חיזוי, אנו בונים תוכניות לידים מקיפות מהיסוד, במגוון רחב של ערוצים – בתשלום, אורגני, הסברה בלינקדאין, שיווק מבוסס חשבון ועוד רבים אחרים – חידוד הודעות ו-KPIs, יצירת נכסים יצירתיים מושכים ותוצרים (כולל מודעות, באנרים, דפי נחיתה, ספרים אלקטרוניים ומדריכים להורדה), וקידום בערוצים המתאימים לרשימות מיקוד הקהל הטובות ביותר.

הציצו במקרי בוחן אמיתיים

Brainsway logo white

"העבודה עם Daze אפשרה לנו להגדיל את דירוג החיפוש והנראות שלנו בקרב קהל היעד שלנו, באמצעות שילוב של קידום אתרים טכני, תוכן איכותי ומקצועי ואופטימיזציה של ממשק המשתמש באתר שלנו. גישה רב-פנים זו הממונפת על ידי צוות Daze לא רק הגדיל את החשיפה שלנו בחיפוש אורגני ושיפר את מעורבות הקוראים; הוא תורגם ללידים איכותיים ובסופו של דבר לחיזוק משמעותי במכירות".

שרון דובב

Cellwize logo

"בנוסף לצמיחה בלידים איכותיים, המאמצים שהשקיעה Daze בחקירת שוק הנישה שלנו הובילו לרווחים בלתי צפויים. Cellwize השיקה את מסע הפרסום של גוגל אדוורדס כדי להניע תנועה ולייצר לידים רלוונטיים למכירות. דרך הערוצים שלנו השקענו בחיפוש עבודה בקנה מידה גדול של מהנדסים מומחים בינלאומיים. להפתעתנו, אחד מהגיוסים האחרונים שלנו בבריטניה היה למעשה תוצאה ישירה של מילת מפתח טכנית ששימשה במסע פרסום של AdWords – שלעולם לא היינו חושבים להשתמש בה כדי להגביר את המודעות. תודה."

מיקי וייזר-פדובה – מנהלת מארקום עולמית Cellwize

"מלבד שזכינו במספר לא מבוטל של פגישות, התרשמנו מאוד מהשקיפות שניתנה לנו בכל שלב בקמפיין בלינקדאין. הייתה לנו נראות מלאה, עם דוחות חודשיים מעמיקים כדי שנוכל לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את פעילויות השיווק שלנו לכנס בהתאם. Daze לא רק חיזק את המשפך השיווקי שלנו, אלא גם חיזק את הביטחון שלנו".

דפנה רצון, מנהלת שיווק, קבוצת MER

שירותים נוספים שבוודאי יעניינו אתכם.ן

אסטרטגיה דיגיטלית

כשתצאו אל הדרך להשיג את המטרות השיווקיות שלכם, Daze Marketing ישרטטו לכם את מפת הדרכים בעולם הדיגיטלי. אנו נלווה אתכם בהתוויית אסטרטגיית שיווק באינטרנט מקיפה במטרה להשיג את היעדים שהוגדרו יחד מראש. ניצור עבורכם את תמהיל השיווק והפרסום הנכון והמנצח עבורך – ונהיה השותף שלכם לשיווק מוכוון תוצאות אונליין.

שיווק מבוסס לקוח. – Account-Based Marketing (ABM)

אם אתם רוצים את הלידים הגדולים, ABM היא הדרך להשיג אותם.

נצלו את הדגים הגדולים ותיהנו מהחגיגה עם שיווק מבוסס חשבון, שיטת שיווק B2B המזהה וממקדת רק את הלידים החשובים באמת.

נכון, ABM היא אסטרטגיה ארוכת טווח, אבל עם טקטיקות טירגוט של כוכבי-על של Daze, ארגז כלים מסיבי לניהול קמפיינים ומומחיות יוצאת דופן ביצירת משפך שיווקי, בקרוב תקצרו את הפירות הרבים שיש ל-ABM להציע.

יצירת לידים

יצירת לידים איכותיים היא האתגר המרכזי עבור חברות B2C וחברות B2B. במקרים רבים, זרם של לידים איכותיים הוא אחד מהמצרכים הנדירים אשר משפיע באופן ישיר על כמות המכירות, המחזור השנתי והצלחת החברה. לא כל מי שממלא טופס אצלכם באתר הוא ליד איכותי, ולא כל שיחת טלפון מובילה למכירה. כסוכנות לידים מקצועית, Daze Marketing, עוזרת לחברות B2B מתעשיות שונות ועסקי B2C להשיג לידים איכותיים ש”יבשילו” לכדי מכירה בזמן הקצר ביותר!

פרסום בתשלום

עודדו מודעות והמרות עם קמפיינים בתשלום מבוססי נתונים.

אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלנו חורגת בהרבה מעבר להופעות וקליקים על פני השטח. אנחנו אלופים בפרסום B2B בלינקדאין, אבל למעשה אנחנו מכסים את כל רשתות המודעות בהן נמצאים הלקוחות שלכם.

קבלו גישה למומחיות האופטימיזציה של Daze, וגלו גישת PPC ממוקדת, מכוונת ומונעת תוצאות עבור מסע הלקוח במשפך השיווקי המלא.

אסטרטגיית תוכן

Daze מספקת תוכן מקורי בערוצים שבהם גרים הלקוחות שלכם.

תוכן הוא הדבק שגורם לקהל היעד שלכם להיצמד למותג שלכם. תוכן יקר ערך שמתייחס לנקודות הכאב של הלקוחות הוא הדרך החזקה ביותר לבלוט באוקיינוס של אתרים, בלוגים ודפי מדיה חברתית.

צוות התוכן המומחה של Daze ימצא את הקול שלכם, וישמיע אותו בכל הערוצים שלכן.

שיווק דיגיטלי

כל מה שיש לשיווק דיגיטלי להציע, תחת קורת הגג של Daze.

מה שמניע את השיווק המסורתי – הכרת הקהל, הגדרת הצעת הערך שלכם, בחירת הערוצים הנכונים – גורם גם לשיווק דיגיטלי מוצלח, אבל עם הבדל אחד (עצום!): מדידה.

אנו נבנה את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם מהיסוד – מגילוי, קריאייטיב וביצוע, ועד למעקב, מדידה וכלי האופטימיזציה הכי מתקדמים שיש.