מנהיגים נולדים, אבל הם גם נוצרים.

אסטרטגיית מנהיגות המחשבה שלנו תהפוך את המותג שלכם למנהיג.

רוצים להתבלט כמובילי מחשבה בשוק B2B צפוף? אנו ניצור עבורכם אסטרטגיית מיתוג אישית, כך שיבחינו בכם בנישה שלכם ויראו בכם כמובילים.

באמצעות תוכן עוצמתי ומקורי המתפרסם בצורה אסטרטגית מהפרופיל שלכם, Daze תגדיל את הרשת ותבנה את הפרסונה המומחית שלכם כך שתעמוד בראש וכתפיים מעל המתחרים.

אני רוצה שתחברו אותי להאבספוט עכשיו!
שלחו לנו הודעה קצרה ותתחילו לראות קמפיינים שממריאים

למה לצפות?

אסטרטגיית תוכן

תוכן מקורי ומשכנע בתעשייה שלכם.ן, מפורסם ומקודם לאנשים הנכונים, אשר יהפוך אתכם.ן למובילי מחשבה וימשוך עניין ואמון במותג שלכם.ן.

Group 2271

בניית רשת

הגדילו את רשת הקולגות, השותפים והעוקבים שלכם.ן, ומקסמו את הפרופיל האישי שלכם.ן כדי לבנות קשרים ארוכי טווח, מקצועיים ורווחיים.

Group 2272

מיתוג אישי

הפכו את הפרסונה שלכם.ן למותג רב עוצמה בקרב קהלים חשובים. אנו ניצור את הקול הייחודי שלכם.ן ונייעל את המוניטין שלכם.ן כדי למקם אתכם.ן כמומחים.יות.

הביעו את עצמכם כמומחים עם תוכן עוצמתי למנהיגות מחשבתית

כדי להיות מוביל מחשבה, אתם.ן צריכים.ות להיות פעילים.ות ברשת שלכם.ן עם רעיונות מקוריים ומשכנעים שמבדילים אתכם.ן

ב-Daze, אנו מתמחים באסטרטגיית מנהיגות מחשבתית, החל בחקר נוף הנישה, הבנת המתחרים, הגדרת נושאים ועמדות שיבלטו אתכם.ן, וכתיבת התוכן בצורה שאין לעמוד בפניה כדי להניע חשיפה ותשומת לב.

כמנהל.ת ידוע.ה בתעשייה, תוכן מנהיגות המחשבה שלכם.ן מתפרסם בפלטפורמות המדיה החברתית בתדירות גבוהה ובזמן, וכל האינטראקציות החברתיות מנוהלות ביעילות ובעוצמה על ידי צוות Daze, ובונה את האמינות והנגישות שלכם.ן כמומחה שאת.ה.

כמוביל.ה מחשבה, רעיונות טריים וחדשים ותוכן מרתק הם החברים הטובים החדשים שלכם.ן. אנו נספק אותם עבורכם.ן לקהל הטוב ביותר שלכם.ן, בדיוק ברגעים הנכונים.

הגדילו את הרשת והפוטנציאל העסקי שלכם

בעוד אסטרטגיית מנהיגות מחשבתית מכסה את "מה שאת.ה יודע.ת", שירות בניית הרשת שלנו מכסה את "מי את.ה מכיר.ה". ב-Daze, אנחנו יודעים לחבר אתכם.ן עם האנשים הנכונים כדי להגדיל את הרשת שלכם.ן ולמקסם את פוטנציאל הצמיחה שלכם.ן, כמובילי.ות עסקים ומומחי.ות בתעשייה.

אנו נגדיל את בסיס העוקבים שלך ונשים לב לאנשי מקצוע וקהלים רלוונטיים בנישה שלך באמצעות בקשות חיבור ממוקדות ואינטראקציות במדיה החברתית. כל פעילות בניית הרשת שלנו מתבצעת על פי מדדי KPI מוגדרים מראש התואמים את המטרות העסקיות שלך, כך שתוכל לקבל תמונה מדויקת של התהליך בכל עת.

עם הטון הנכון והמיקוד האופטימלי, אנו עוקבים אחר הצלחת פעילות ההסברה שלכם.ן, החל מבקשות מקובלות, דרך הקלקות פרופיל ופוסטים ותגובות להודעות, כך שהרשת שלכם.ן מעורבת, מתעניינת וצומחת, 24/7.

התוצאה? לא רק רשת גדולה יותר, אלא פוטנציאל עסקי גדול יותר, ובסופו של דבר, רווחיות טובה יותר.

זה אישי. כלומר, המיתוג שלכם

זה לא מספיק רק למתג את העסק שלכם.ן. כדי לשגשג בנוף ה-B2B הנוכחי, אתם.ן צריכים.ות למתג את עצמכם.ןכמומחים.יות ומנהיגים.ות

עבור מנהלים רבים, זה לא בהכרח בא באופן טבעי, ויותר מכך, זה לוקח הרבה זמן ועבודה. אל דאגה, כי צוות Daze מתמחה בבניית מיתוג אישי לאנשי מקצוע.

מה זה דורש מאיתנו? להבין בדיוק איך אתם.ן ייחודים.ות בנישה שלכם.ן, אופטימיזציה של הפרופילים המקוונים שלכם.ן, תכנון לוח הזמנים האופטימלי לפרסום בפלטפורמות החברתיות הטובות ביותר עבור התעשייה שלכם.ן, ומעקב ואופטימיזציה על בסיס מתמשך.

מה את.ה יכול.ה לצפות משירות המיתוג האישי שלנו? חשיפה חיובית, מיצוב מומחים, דחיפה לקריירה ועוד הזדמנויות עסקיות, לאורך כל המשפך.

הציצו במקרי בוחן אמיתיים

Brainsway logo white

"העבודה עם Daze אפשרה לנו להגדיל את דירוג החיפוש והנראות שלנו בקרב קהל היעד שלנו, באמצעות שילוב של קידום אתרים טכני, תוכן איכותי ומקצועי ואופטימיזציה של ממשק המשתמש באתר שלנו. גישה רב-פנים זו הממונפת על ידי צוות Daze לא רק הגדיל את החשיפה שלנו בחיפוש אורגני ושיפר את מעורבות הקוראים; הוא תורגם ללידים איכותיים ובסופו של דבר לחיזוק משמעותי במכירות".

שרון דובב

Cellwize logo

"בנוסף לצמיחה בלידים איכותיים, המאמצים שהשקיעה Daze בחקירת שוק הנישה שלנו הובילו לרווחים בלתי צפויים. Cellwize השיקה את מסע הפרסום של גוגל אדוורדס כדי להניע תנועה ולייצר לידים רלוונטיים למכירות. דרך הערוצים שלנו השקענו בחיפוש עבודה בקנה מידה גדול של מהנדסים מומחים בינלאומיים. להפתעתנו, אחד מהגיוסים האחרונים שלנו בבריטניה היה למעשה תוצאה ישירה של מילת מפתח טכנית ששימשה במסע פרסום של AdWords – שלעולם לא היינו חושבים להשתמש בה כדי להגביר את המודעות. תודה."

מיקי וייזר-פדובה – מנהלת מארקום עולמית Cellwize

"מלבד שזכינו במספר לא מבוטל של פגישות, התרשמנו מאוד מהשקיפות שניתנה לנו בכל שלב בקמפיין בלינקדאין. הייתה לנו נראות מלאה, עם דוחות חודשיים מעמיקים כדי שנוכל לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את פעילויות השיווק שלנו לכנס בהתאם. Daze לא רק חיזק את המשפך השיווקי שלנו, אלא גם חיזק את הביטחון שלנו".

דפנה רצון, מנהלת שיווק, קבוצת MER

שירותים נוספים שבוודאי יעניינו אתכם.ן

אסטרטגיה דיגיטלית

כשתצאו אל הדרך להשיג את המטרות השיווקיות שלכם, Daze Marketing ישרטטו לכם את מפת הדרכים בעולם הדיגיטלי. אנו נלווה אתכם בהתוויית אסטרטגיית שיווק באינטרנט מקיפה במטרה להשיג את היעדים שהוגדרו יחד מראש. ניצור עבורכם את תמהיל השיווק והפרסום הנכון והמנצח עבורך – ונהיה השותף שלכם לשיווק מוכוון תוצאות אונליין.

שיווק מבוסס לקוח. – Account-Based Marketing (ABM)

אם אתם רוצים את הלידים הגדולים, ABM היא הדרך להשיג אותם.

נצלו את הדגים הגדולים ותיהנו מהחגיגה עם שיווק מבוסס חשבון, שיטת שיווק B2B המזהה וממקדת רק את הלידים החשובים באמת.

נכון, ABM היא אסטרטגיה ארוכת טווח, אבל עם טקטיקות טירגוט של כוכבי-על של Daze, ארגז כלים מסיבי לניהול קמפיינים ומומחיות יוצאת דופן ביצירת משפך שיווקי, בקרוב תקצרו את הפירות הרבים שיש ל-ABM להציע.

יצירת לידים

יצירת לידים איכותיים היא האתגר המרכזי עבור חברות B2C וחברות B2B. במקרים רבים, זרם של לידים איכותיים הוא אחד מהמצרכים הנדירים אשר משפיע באופן ישיר על כמות המכירות, המחזור השנתי והצלחת החברה. לא כל מי שממלא טופס אצלכם באתר הוא ליד איכותי, ולא כל שיחת טלפון מובילה למכירה. כסוכנות לידים מקצועית, Daze Marketing, עוזרת לחברות B2B מתעשיות שונות ועסקי B2C להשיג לידים איכותיים ש”יבשילו” לכדי מכירה בזמן הקצר ביותר!

פרסום בתשלום

עודדו מודעות והמרות עם קמפיינים בתשלום מבוססי נתונים.

אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלנו חורגת בהרבה מעבר להופעות וקליקים על פני השטח. אנחנו אלופים בפרסום B2B בלינקדאין, אבל למעשה אנחנו מכסים את כל רשתות המודעות בהן נמצאים הלקוחות שלכם.

קבלו גישה למומחיות האופטימיזציה של Daze, וגלו גישת PPC ממוקדת, מכוונת ומונעת תוצאות עבור מסע הלקוח במשפך השיווקי המלא.

אסטרטגיית תוכן

Daze מספקת תוכן מקורי בערוצים שבהם גרים הלקוחות שלכם.

תוכן הוא הדבק שגורם לקהל היעד שלכם להיצמד למותג שלכם. תוכן יקר ערך שמתייחס לנקודות הכאב של הלקוחות הוא הדרך החזקה ביותר לבלוט באוקיינוס של אתרים, בלוגים ודפי מדיה חברתית.

צוות התוכן המומחה של Daze ימצא את הקול שלכם, וישמיע אותו בכל הערוצים שלכן.

שיווק דיגיטלי

כל מה שיש לשיווק דיגיטלי להציע, תחת קורת הגג של Daze.

מה שמניע את השיווק המסורתי – הכרת הקהל, הגדרת הצעת הערך שלכם, בחירת הערוצים הנכונים – גורם גם לשיווק דיגיטלי מוצלח, אבל עם הבדל אחד (עצום!): מדידה.

אנו נבנה את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם מהיסוד – מגילוי, קריאייטיב וביצוע, ועד למעקב, מדידה וכלי האופטימיזציה הכי מתקדמים שיש.