שיווק דיגיטלי, עם הבדל

כל מה שיש לשיווק דיגיטלי להציע, תחת קורת הגג של Daze.

מה שמניע את השיווק המסורתי - הכרת הקהל, הגדרת הצעת הערך שלכם, בחירת הערוצים הנכונים - גורם גם לשיווק דיגיטלי מוצלח, אבל עם הבדל אחד (עצום!): מדידה.

אנו נבנה את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם מהיסוד - מגילוי, קריאייטיב וביצוע, ועד למעקב, מדידה וכלי האופטימיזציה הכי מתקדמים שיש.

אני רוצה שתחברו אותי להאבספוט עכשיו!
שלחו לנו הודעה קצרה ותתחילו לראות קמפיינים שממריאים

למידה, גילוי ובניית אסטרטגיה

שיווק דיגיטלי מתחיל בצלילה עמוקה לתוך העסק, הקהל, נכסי התוכן והמתחרים שלך. לאחר מכן נבנה אסטרטגיה מתאימה.

Group 2278

יצירת קמפיינים

לא משנה כמה מתוחכמת האסטרטגיה, ללא ביצוע איכותי, קמפיינים שיווקיים דיגיטליים לא יצליחו. למרבה המזל, אנחנו המלכות של הוצאת הקמפיינים לעולם..

Group 2279

מדידה ואופימיזציה

מה הופך אסטרטגיית שיווק דיגיטלית לכוכבת באמת? מדידה של הנתונים, כך שנוכל לבדוק ללא הרף, לבצע אופטימיזציה ולהניב תוצאות טובות אף יותר.

תהליך הגילוי והלמידה הטוב ביותר יניב את האסטרטגיה הדיגיטלית הטובה ביותר עבורכם

שיווק דיגיטלי עם Daze מתחיל תמיד בתהליך לימוד עמוק כדי שנבין את המצב הנוכחי של העסק שלכם.ן.

אנו נשאב את כל מה שאפשר מהמוח שלכם.ן ונוציא מידע על כל דבר – המוצר או השירות שלכם.ן, קהלי יעד, הצעת ערך, נכסים דיגיטליים נוכחיים, יעדים עסקיים, בריאות האתר, מבנה CRM, אינטגרציות טכנולוגיות, דוחות נוכחיים ותובנות עתידיות שאתם.ן צריכים.ות כדי לנהל את השיווק שלכם.ן. פיו!

אנו גם נבחן את איכות וכמות הלידים שלכם.ן, ונבצע ניתוח פערים יסודי כדי שנוכל להבין היכן אתם.ן נמצאים.ות היום, ומה אתם.ן צריכים.ות כדי להגיע לאן ליעדים שלכם.ן. לאחר מכן, נפלח את הקהל שלכם.ן ונזהה היכן הם חיים באינטרנט, כדי שנוכל לאתר את הערוצים שיגיעו אליהם.

לבסוף, נמציא תוכנית ליצירת תוכנית האם של כל אסטרטגיות השיווק, המותאמת להשגת המטרות והיעדים שלכם.ן.

התוכן עשוי להיות המלך, אבל ההוצאה לאור שלו היא ללא ספק המלכה

בניית האסטרטגיה, יצירת התוכן ויצירת הוויזואליות היא רק חלק מהאתגר. לא פחות חשוב להצלחת השיווק הדיגיטלי הוא שלב הביצוע.

אם מסעות הפרסום הדיגיטליים שלכם.ן לא מוגדרים ומבוצעים כראוי, לא תוכלו להשיג את התוצאות שאתם.ן רוצים.ות.
צוות Daze מומחים ברובד הטכנולוגי הקריטי של השיווק הדיגיטלי, עם היכרות מעמיקה בהשקת וביצוע הקמפיין בכל הפלטפורמות והערוצים הרלוונטיים.

כאשר אנו בונים אסטרטגיית שיווק דיגיטלית, אנו בונים אותה מתוך מחשבה על ביצוע חכם ומעשי, כך שהקמפיינים שלכם.ן תמיד מתוכננים להביא תוצאות בעולם האמיתי.

שבו והירגעו, כי יש לנו את הידע העדכני לביצוע טקטיקות מתקדמות שיהפכו את הביצועים שלכם.ן למשהו יוצא דופן.

שיווק דיגיטלי סובב סביב מדידה ואופטימיזציה

הדבר היחיד שהופך שיווק פשוט ל"שיווק דיגיטלי" הוא החלק הכולל מדידה ואופטימיזציה. אבל, מדידת קמפיינים נכונה היא לא קלה כמו שזה נראה.

אנחנו רואים את זה כל הזמן – חברות מגיעות אלינו עם Google Analytics, Salesforce ו-Hubspot מוכנים, אבל לא מוגדרים בצורה שמאפשרת לארגון שלהן לקבל תובנות בעלות ערך. אין להם דרך לדעת באמת איזו פעולה גרמה לאיזו תוצאה, ומה ההשפעה של כל זה בשורה התחתונה.

ב-Daze, אנחנו פותרים את הבעיה הזו עם יכולות מדידה מתקדמות שעוקבות ומנתחות את התנהגות הקהל שלכם.ן, באופן שיטתי, מכוון, מדעי! אנו יוצרים דוחות תוצאות מקיפים, מלאים בתובנות שנאספו מנתוני השיווק שלכם.ן. כך שנוכל לתכנן קמפיינים עתידיים, להריץ מבחני A/B כדי למצוא מה באמת עובד, ולבצע אופטימיזציה של מסעות פרסום קיימים כדי להפוך אותם לטובים יותר מאי פעם.

מדידה ואופטימיזציה מזינים את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלית שלכם.ן בדלק שהיא זקוקה לה כדי להמשיך להופיע. וזו המטרה מספר 1 שלנו.

הציצו במקרי בוחן אמיתיים

Brainsway logo white

"העבודה עם Daze אפשרה לנו להגדיל את דירוג החיפוש והנראות שלנו בקרב קהל היעד שלנו, באמצעות שילוב של קידום אתרים טכני, תוכן איכותי ומקצועי ואופטימיזציה של ממשק המשתמש באתר שלנו. גישה רב-פנים זו הממונפת על ידי צוות Daze לא רק הגדיל את החשיפה שלנו בחיפוש אורגני ושיפר את מעורבות הקוראים; הוא תורגם ללידים איכותיים ובסופו של דבר לחיזוק משמעותי במכירות".

שרון דובב

Cellwize logo

"בנוסף לצמיחה בלידים איכותיים, המאמצים שהשקיעה Daze בחקירת שוק הנישה שלנו הובילו לרווחים בלתי צפויים. Cellwize השיקה את מסע הפרסום של גוגל אדוורדס כדי להניע תנועה ולייצר לידים רלוונטיים למכירות. דרך הערוצים שלנו השקענו בחיפוש עבודה בקנה מידה גדול של מהנדסים מומחים בינלאומיים. להפתעתנו, אחד מהגיוסים האחרונים שלנו בבריטניה היה למעשה תוצאה ישירה של מילת מפתח טכנית ששימשה במסע פרסום של AdWords – שלעולם לא היינו חושבים להשתמש בה כדי להגביר את המודעות. תודה."

מיקי וייזר-פדובה – מנהלת מארקום עולמית Cellwize

"מלבד שזכינו במספר לא מבוטל של פגישות, התרשמנו מאוד מהשקיפות שניתנה לנו בכל שלב בקמפיין בלינקדאין. הייתה לנו נראות מלאה, עם דוחות חודשיים מעמיקים כדי שנוכל לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את פעילויות השיווק שלנו לכנס בהתאם. Daze לא רק חיזק את המשפך השיווקי שלנו, אלא גם חיזק את הביטחון שלנו".

דפנה רצון, מנהלת שיווק, קבוצת MER

שירותים נוספים שבוודאי יעניינו אתכם.ן

אסטרטגיה דיגיטלית

כשתצאו אל הדרך להשיג את המטרות השיווקיות שלכם, Daze Marketing ישרטטו לכם את מפת הדרכים בעולם הדיגיטלי. אנו נלווה אתכם בהתוויית אסטרטגיית שיווק באינטרנט מקיפה במטרה להשיג את היעדים שהוגדרו יחד מראש. ניצור עבורכם את תמהיל השיווק והפרסום הנכון והמנצח עבורך – ונהיה השותף שלכם לשיווק מוכוון תוצאות אונליין.

שיווק מבוסס לקוח. – Account-Based Marketing (ABM)

אם אתם רוצים את הלידים הגדולים, ABM היא הדרך להשיג אותם.

נצלו את הדגים הגדולים ותיהנו מהחגיגה עם שיווק מבוסס חשבון, שיטת שיווק B2B המזהה וממקדת רק את הלידים החשובים באמת.

נכון, ABM היא אסטרטגיה ארוכת טווח, אבל עם טקטיקות טירגוט של כוכבי-על של Daze, ארגז כלים מסיבי לניהול קמפיינים ומומחיות יוצאת דופן ביצירת משפך שיווקי, בקרוב תקצרו את הפירות הרבים שיש ל-ABM להציע.

יצירת לידים

יצירת לידים איכותיים היא האתגר המרכזי עבור חברות B2C וחברות B2B. במקרים רבים, זרם של לידים איכותיים הוא אחד מהמצרכים הנדירים אשר משפיע באופן ישיר על כמות המכירות, המחזור השנתי והצלחת החברה. לא כל מי שממלא טופס אצלכם באתר הוא ליד איכותי, ולא כל שיחת טלפון מובילה למכירה. כסוכנות לידים מקצועית, Daze Marketing, עוזרת לחברות B2B מתעשיות שונות ועסקי B2C להשיג לידים איכותיים ש”יבשילו” לכדי מכירה בזמן הקצר ביותר!

פרסום בתשלום

עודדו מודעות והמרות עם קמפיינים בתשלום מבוססי נתונים.

אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלנו חורגת בהרבה מעבר להופעות וקליקים על פני השטח. אנחנו אלופים בפרסום B2B בלינקדאין, אבל למעשה אנחנו מכסים את כל רשתות המודעות בהן נמצאים הלקוחות שלכם.

קבלו גישה למומחיות האופטימיזציה של Daze, וגלו גישת PPC ממוקדת, מכוונת ומונעת תוצאות עבור מסע הלקוח במשפך השיווקי המלא.

אסטרטגיית תוכן

Daze מספקת תוכן מקורי בערוצים שבהם גרים הלקוחות שלכם.

תוכן הוא הדבק שגורם לקהל היעד שלכם להיצמד למותג שלכם. תוכן יקר ערך שמתייחס לנקודות הכאב של הלקוחות הוא הדרך החזקה ביותר לבלוט באוקיינוס של אתרים, בלוגים ודפי מדיה חברתית.

צוות התוכן המומחה של Daze ימצא את הקול שלכם, וישמיע אותו בכל הערוצים שלכן.

שיווק דיגיטלי

כל מה שיש לשיווק דיגיטלי להציע, תחת קורת הגג של Daze.

מה שמניע את השיווק המסורתי – הכרת הקהל, הגדרת הצעת הערך שלכם, בחירת הערוצים הנכונים – גורם גם לשיווק דיגיטלי מוצלח, אבל עם הבדל אחד (עצום!): מדידה.

אנו נבנה את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם מהיסוד – מגילוי, קריאייטיב וביצוע, ועד למעקב, מדידה וכלי האופטימיזציה הכי מתקדמים שיש.