אנחנו המומחים של האבספוט

דייז תפיק את המירב מפעילות ה- HubSpot שלך.

כשאתם עובדים עם Daze, אתם יודעים.ות שאתם מקבלים את הדבר האמיתי. מקסימום ביצועים, מקסימום תיקוף, ותוצאות מצוינות. צוות ה- HubSpot המומחה שלנו ישלב את הנתונים שלכם, יצור מסעות פרסום מהירים, יפתח זרימות טיפוח ארוכות טווח ויגדיר אסטרטגיות המניעות המרות והפניות.

אני רוצה שתחברו אותי להאבספוט עכשיו!
שלחו לנו הודעה קצרה ותתחילו לראות קמפיינים שממריאים

אוטומציה ואופטימיזציה של HubSpot

הגדילו את הנכסים הדיגיטליים שלכם.ן עם קמפיינים אוטומטיים של HubSpot וכלי אימות רבי עוצמה לאופטימיזציה של מסעות פרסום במשפך שיווקי מלא והענקת ציונים ללידים.

Path 2920

מעבר להאבספוט

הצוות שלנו עורך ביקורת מקיפה כדי למפות את הצרכים שלכם.ן ולהעביר את הנתונים שלכם.ן, בצורה נקייה ויעילה.

Group 2242

תמיכה במכירות בהאבספוט

העבירו את נתוני ה-CRM שלך ישירות ל- HubSpot ושלבו אותם עם זרימת המכירות הקיימת שלכם.ן כדי להפוך את התהליך כולו לאוטומטי.

העבירו את הפעילות השיווקית להאבספוט בקלות ובביטחון מלא

התחלת העבודה עם HubSpot היא קלה כשצוות Daze לצידכם.ן. אנחנו מתחילים בשיחת פתיחה כדי להכיר אתכם.ן, ושואלים שאלות מעמיקות לגבי מיקומכם.ן הנוכחי עם אסטרטגיית ה-CRM שלכם. לאחר מכן מבוצעת ביקורת מקיפה שממפה את מצב השיווק הדיגיטלי שלכם.ן ומגדירה את היעדים וה-KPI.

לאחר מכן אנו ממשיכים להגדרות הטכניות בתוך Hubspot, כך שתתחילו לפעול בהקדם האפשרי. שיטות שילוב הנתונים שלנו מארגנות את רשימות הלקוחות שלכם.ן, מועלות ל- HubSpot ועובדות עבורנו, במהירות.

כחלק משירות ה- HubSpot שלנו, נתחיל את המעורבות שלכם.ן עם המלצה על קמפיין מנצח, שנועד להביא לכם.ן תוצאות ולהפעיל את מנוע השיווק שלך בצורה חלקה.

בשלב הבא, נתכנן אסטרטגיות ומסעות פרסום שיכולים לעזור לכם.ן ולהוביל אתכם.ן ליעדים ולתוצאות הרצויות. וזכרו, לאורך מסע ההצטרפות להאבספוט, המומחים שלנו ידריכו אתכם.ן כיצד להפיק את המרב מחוויית HubSpot שלכם.ן, בכל יום. כל היום.

טפחו לקוחות פוטנציאליים עם מסעות פרסום אוטומטיים ומותאמים

הקמפיינים של HubSpot, המותאמים במיוחד עבורכם.ן, מבוססים על הערכה מבוססת נתונים של רשימות פלחי הלקוחות ויעדי השיווק שלכם.ן.

הצוות שלנו מורכב ממומחים עם הידע לתכנן זרמים על בסיס דוא"ל ומסעות לקוחות אוטומטיים שמעסיקים ומרגשים את הקהל, שנועדו לגרום להם פעולה ולייצר המרות.

חלק גדול מהצלחת Hubspot הוא הבנה מדויקת של השלבים השונים של משפך השיווק שלכם.ן, ולוודא שהקמפיינים מתאימים בצורה אופטימלית לנקודות הכאב, תחומי העניין והצרכים של קהל היעד.

ברגע שהמשפך השיווקי נמצא בשליטה, צוות Daze-HubSpot יעצב, יעלה ויבצע את הקמפיינים האוטומטיים, כדי להבטיח שהמסר יוצא החוצה, נשמע ומקבל את תשומת הלב של הלקוחות הנכונים. בנוסף, כלי האימות והדיווח שלנו מבטיחים שהקמפיינים עוברים אופטימיזציה מתמדת כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

הגדילו את המכירות שלכם עם האבספוט ואסטרטגיות המונעות מנתונים

רוצים להבטיח מסע לקוח רצוף וקל במשפך השיווקי? אנו נביא אותך לשם בעזרת אוטומציות מתוחכמת של תהליך המכירה שלכם.ן בהאבפסוט.

ראשית, אנו לוקחים בחשבון את יעד המכירות שלכם.ן, בין אם זה ייעול זרימת המכירות, האצת מאמצי המכירה, אוטומציה וארגון של תהליך המכירה, הגברת צינור המכירות – או כל האמור לעיל!

גישות מתקדמות לניקוד לידים אומרות שתהליך ההסמכה שלכם.ן ותזרים הקצאת הלידים מותאמים אישית, מאישור הצעת מחיר ראשונית ועד להמרה.

תנו לנו למפות וליצור את זרימת העבודה של יצירת העסקאות והמכירות בחברה, על ידי בניה של לוחות מחוונים ודיווחים מותאמים אישית שיכולים לתת לכם.ן את השקיפות הנדרשת כדי לקחת את המכירות שלכם.ן לשלב הבא.

הציצו במקרי בוחן אמיתיים

Brainsway logo white

"העבודה עם Daze אפשרה לנו להגדיל את דירוג החיפוש והנראות שלנו בקרב קהל היעד שלנו, באמצעות שילוב של קידום אתרים טכני, תוכן איכותי ומקצועי ואופטימיזציה של ממשק המשתמש באתר שלנו. גישה רב-פנים זו הממונפת על ידי צוות Daze לא רק הגדיל את החשיפה שלנו בחיפוש אורגני ושיפר את מעורבות הקוראים; הוא תורגם ללידים איכותיים ובסופו של דבר לחיזוק משמעותי במכירות".

שרון דובב

Cellwize logo

"בנוסף לצמיחה בלידים איכותיים, המאמצים שהשקיעה Daze בחקירת שוק הנישה שלנו הובילו לרווחים בלתי צפויים. Cellwize השיקה את מסע הפרסום של גוגל אדוורדס כדי להניע תנועה ולייצר לידים רלוונטיים למכירות. דרך הערוצים שלנו השקענו בחיפוש עבודה בקנה מידה גדול של מהנדסים מומחים בינלאומיים. להפתעתנו, אחד מהגיוסים האחרונים שלנו בבריטניה היה למעשה תוצאה ישירה של מילת מפתח טכנית ששימשה במסע פרסום של AdWords – שלעולם לא היינו חושבים להשתמש בה כדי להגביר את המודעות. תודה."

מיקי וייזר-פדובה – מנהלת מארקום עולמית Cellwize

"מלבד שזכינו במספר לא מבוטל של פגישות, התרשמנו מאוד מהשקיפות שניתנה לנו בכל שלב בקמפיין בלינקדאין. הייתה לנו נראות מלאה, עם דוחות חודשיים מעמיקים כדי שנוכל לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את פעילויות השיווק שלנו לכנס בהתאם. Daze לא רק חיזק את המשפך השיווקי שלנו, אלא גם חיזק את הביטחון שלנו".

דפנה רצון, מנהלת שיווק, קבוצת MER

שירותים נוספים שבוודאי יעניינו אתכם.ן

אסטרטגיה דיגיטלית

כשתצאו אל הדרך להשיג את המטרות השיווקיות שלכם, Daze Marketing ישרטטו לכם את מפת הדרכים בעולם הדיגיטלי. אנו נלווה אתכם בהתוויית אסטרטגיית שיווק באינטרנט מקיפה במטרה להשיג את היעדים שהוגדרו יחד מראש. ניצור עבורכם את תמהיל השיווק והפרסום הנכון והמנצח עבורך – ונהיה השותף שלכם לשיווק מוכוון תוצאות אונליין.

שיווק מבוסס לקוח. – Account-Based Marketing (ABM)

אם אתם רוצים את הלידים הגדולים, ABM היא הדרך להשיג אותם.

נצלו את הדגים הגדולים ותיהנו מהחגיגה עם שיווק מבוסס חשבון, שיטת שיווק B2B המזהה וממקדת רק את הלידים החשובים באמת.

נכון, ABM היא אסטרטגיה ארוכת טווח, אבל עם טקטיקות טירגוט של כוכבי-על של Daze, ארגז כלים מסיבי לניהול קמפיינים ומומחיות יוצאת דופן ביצירת משפך שיווקי, בקרוב תקצרו את הפירות הרבים שיש ל-ABM להציע.

יצירת לידים

יצירת לידים איכותיים היא האתגר המרכזי עבור חברות B2C וחברות B2B. במקרים רבים, זרם של לידים איכותיים הוא אחד מהמצרכים הנדירים אשר משפיע באופן ישיר על כמות המכירות, המחזור השנתי והצלחת החברה. לא כל מי שממלא טופס אצלכם באתר הוא ליד איכותי, ולא כל שיחת טלפון מובילה למכירה. כסוכנות לידים מקצועית, Daze Marketing, עוזרת לחברות B2B מתעשיות שונות ועסקי B2C להשיג לידים איכותיים ש”יבשילו” לכדי מכירה בזמן הקצר ביותר!

פרסום בתשלום

עודדו מודעות והמרות עם קמפיינים בתשלום מבוססי נתונים.

אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלנו חורגת בהרבה מעבר להופעות וקליקים על פני השטח. אנחנו אלופים בפרסום B2B בלינקדאין, אבל למעשה אנחנו מכסים את כל רשתות המודעות בהן נמצאים הלקוחות שלכם.

קבלו גישה למומחיות האופטימיזציה של Daze, וגלו גישת PPC ממוקדת, מכוונת ומונעת תוצאות עבור מסע הלקוח במשפך השיווקי המלא.

אסטרטגיית תוכן

Daze מספקת תוכן מקורי בערוצים שבהם גרים הלקוחות שלכם.

תוכן הוא הדבק שגורם לקהל היעד שלכם להיצמד למותג שלכם. תוכן יקר ערך שמתייחס לנקודות הכאב של הלקוחות הוא הדרך החזקה ביותר לבלוט באוקיינוס של אתרים, בלוגים ודפי מדיה חברתית.

צוות התוכן המומחה של Daze ימצא את הקול שלכם, וישמיע אותו בכל הערוצים שלכן.

שיווק דיגיטלי

כל מה שיש לשיווק דיגיטלי להציע, תחת קורת הגג של Daze.

מה שמניע את השיווק המסורתי – הכרת הקהל, הגדרת הצעת הערך שלכם, בחירת הערוצים הנכונים – גורם גם לשיווק דיגיטלי מוצלח, אבל עם הבדל אחד (עצום!): מדידה.

אנו נבנה את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם מהיסוד – מגילוי, קריאייטיב וביצוע, ועד למעקב, מדידה וכלי האופטימיזציה הכי מתקדמים שיש.