PPC - מ-א׳ ועד ת׳ ועוד הרבה יותר....

עודדו מודעות והמרות עם קמפיינים בתשלום מבוססי נתונים.

אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלנו חורגת בהרבה מעבר להופעות וקליקים על פני השטח. אנחנו אלופים בפרסום B2B בלינקדאין, אבל למעשה אנחנו מכסים את כל רשתות המודעות בהן נמצאים הלקוחות שלכם.

קבלו גישה למומחיות האופטימיזציה של Daze, וגלו גישת PPC ממוקדת, מכוונת ומונעת תוצאות עבור מסע הלקוח במשפך השיווקי המלא.

אני רוצה שתחברו אותי להאבספוט עכשיו!
שלחו לנו הודעה קצרה ותתחילו לראות קמפיינים שממריאים

למה לצפות?

אופטימיזציה והרחבה

מלמעלה למטה, מסעות הפרסום שלנו בתשלום מכסים את כל המשפך השיווקי, מותאמים ומתואמים כדי להשיג את היעדים שלכם.

Group 2290

אלופי הלינקדאין

לקוחות B2B חיים בלינקדאין, אז זה המקום שבו עסקי B2B צריכים לפרסם. פנו אל מומחי Daze של LinkedIn כדי לבצע את העבודה.

Group 2291

נתוני כוונות בלעדיים

הכירו את קהל היעד שלכם.ן כמו שמעולם לא הכרתם.ן אותם לפני כן, עם גישה לנתוני כוונות דרך ה-DSP הפנימי שלנו.

בנייה, אופטימיזציה והרחבה היא הדרך הטובה ביותר ל-PPC

היתרון של פרסום בתשלום היא מעורבות מהירה, הרבה יותר מהירה מערוצים אורגניים. Daze בונה קמפיינים פרסומיים בתשלום ליצירת מודעות ורכישת לקוחות חדשים על סמך ההבנה האמיתית שלנו בערוצים השונים העומדים לרשותכם.

אנחנו מומחים ביצירת האסטרטגיה הנכונה ובשילוב הנכון של ערוצים וקמפיינים, מהמשפך העליון ועד התחתון. אנו מודדים כל פרט לאורך הדרך, מתאימים כאן, משנים שם, ומייעלים ללא הרף כדי להשיג תוצאות טובות יותר.

ברגע שמסע פרסום מגיע לנקודת ההטיה ומוכיח שהוא עובד היטב, אז אנחנו מגבירים את הסקאלה כדי להכפיל את ההצלחה במשפך השיווקי שלכם.ן. עם דוחות מקיפים בזמן אמת, מדידת הקמפיינים שלנו נועדה לספק תובנות עסקיות אמיתיות, להעצים את הביצועים ולבצע אופטימיזציה שיטתית ומכוונת, כך שתמיד תפיקו את המרב מכספי הפרסום שלכם.ן.

קמפיינים בתשלום של לינקדאין על ידי אלופי B2B בקנה מידה עולמי

כסוכנות שיווק B2B גלובלית, מסעות פרסום בלינקדאין הם הבחירה מספר 1 עבור רבים מהלקוחות שלנו. לינקדאין הוא יקום בפני עצמו, עם חוקים וטקטיקות שונות משל ערוצים אחרים.

אנחנו אלופי לינקדאין, עם מומחיות עמוקה וידע מעשי של המערכת וכיצד להשתמש בה ביעילות. כל אסטרטגיית פרסום בלינקדאין היא ייחודית ואנו נבנה עבורכם אחת שתכוון למקבלי החלטות ותערב קהל בנישה העסקית שלכם.ן.

בנוסף, אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מנהלי חשבונות בלינקדאין, כך שאנו תמיד מעודכנים בכלים ובטקטיקות העדכניות ביותר, דוגלים בשמכם.ן ליצור ולבצע אסטרטגיה בתשלום המותאמת למקסימום.

מעבר ללינקדאין, אנחנו גם מנהלים תמהיל של קמפיינים בתשלום בכל שאר הערוצים לפי בקשת הלקוח וצרכיו, לרבות טוויטר, פייסבוק, רשתות חיפוש, דיספליי (גוגל ואחרות), רשתות מקומיות כמו Outbrain ו-Taboola ועוד רבים.

הנשק הסודי שלנו הוא אופטימיזציה למעורבות

הגיעו מעבר ל-Google, לרשתות חברתיות ולרשתות מקוריות, וקבלו גישה לנתוני קהל בלעדיים באמצעות פלטפורמת הביקוש הפנימית (DSP) של Daze.

DSP ממוקד ה-B2B שלנו הוא כלי לניהול פרסום מבוסס לקוח (ABMׂ), כך שתוכלו למקד לרשימה מבוססת חברה מסוימת ולבצע אופטימיזציה על סמך המעורבות בפועל. אנו מתאימים את המחקר שלנו לנתונים מצד הלקוחות הפוטנציאליים, כך שנוכל לפתח אסטרטגיות מיקוד על סמך תחומי העניין, ההתנהגויות ונקודות הכאב האמיתיות שלהם.

אנחנו לא מעוניינים בקליקים ריקים. מסעות הפרסום שלנו ב-PPC מותאמים תמיד למעורבות, לכן אנו מציגים את המודעות שלכם.ן לקהלים בעלי פוטנציאל גבוה שמוכנים למוצר או לשירות שלך.

קבלו את היתרון האמיתי לקמפיינים בתשלום שלכם.ן, עם הגישה הייחודית של Daze לאופטימיזציה, כך שאתם יודעים שאתם מקבלים את התמורה הגבוהה ביותר מאסטרטגיית ה-PPC שלכם.ן.

הציצו במקרי בוחן אמיתיים

Brainsway logo white

"העבודה עם Daze אפשרה לנו להגדיל את דירוג החיפוש והנראות שלנו בקרב קהל היעד שלנו, באמצעות שילוב של קידום אתרים טכני, תוכן איכותי ומקצועי ואופטימיזציה של ממשק המשתמש באתר שלנו. גישה רב-פנים זו הממונפת על ידי צוות Daze לא רק הגדיל את החשיפה שלנו בחיפוש אורגני ושיפר את מעורבות הקוראים; הוא תורגם ללידים איכותיים ובסופו של דבר לחיזוק משמעותי במכירות".

שרון דובב

Cellwize logo

"בנוסף לצמיחה בלידים איכותיים, המאמצים שהשקיעה Daze בחקירת שוק הנישה שלנו הובילו לרווחים בלתי צפויים. Cellwize השיקה את מסע הפרסום של גוגל אדוורדס כדי להניע תנועה ולייצר לידים רלוונטיים למכירות. דרך הערוצים שלנו השקענו בחיפוש עבודה בקנה מידה גדול של מהנדסים מומחים בינלאומיים. להפתעתנו, אחד מהגיוסים האחרונים שלנו בבריטניה היה למעשה תוצאה ישירה של מילת מפתח טכנית ששימשה במסע פרסום של AdWords – שלעולם לא היינו חושבים להשתמש בה כדי להגביר את המודעות. תודה."

מיקי וייזר-פדובה – מנהלת מארקום עולמית Cellwize

"מלבד שזכינו במספר לא מבוטל של פגישות, התרשמנו מאוד מהשקיפות שניתנה לנו בכל שלב בקמפיין בלינקדאין. הייתה לנו נראות מלאה, עם דוחות חודשיים מעמיקים כדי שנוכל לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את פעילויות השיווק שלנו לכנס בהתאם. Daze לא רק חיזק את המשפך השיווקי שלנו, אלא גם חיזק את הביטחון שלנו".

דפנה רצון, מנהלת שיווק, קבוצת MER

שירותים נוספים שבוודאי יעניינו אתכם.ן

אסטרטגיה דיגיטלית

כשתצאו אל הדרך להשיג את המטרות השיווקיות שלכם, Daze Marketing ישרטטו לכם את מפת הדרכים בעולם הדיגיטלי. אנו נלווה אתכם בהתוויית אסטרטגיית שיווק באינטרנט מקיפה במטרה להשיג את היעדים שהוגדרו יחד מראש. ניצור עבורכם את תמהיל השיווק והפרסום הנכון והמנצח עבורך – ונהיה השותף שלכם לשיווק מוכוון תוצאות אונליין.

שיווק מבוסס לקוח. – Account-Based Marketing (ABM)

אם אתם רוצים את הלידים הגדולים, ABM היא הדרך להשיג אותם.

נצלו את הדגים הגדולים ותיהנו מהחגיגה עם שיווק מבוסס חשבון, שיטת שיווק B2B המזהה וממקדת רק את הלידים החשובים באמת.

נכון, ABM היא אסטרטגיה ארוכת טווח, אבל עם טקטיקות טירגוט של כוכבי-על של Daze, ארגז כלים מסיבי לניהול קמפיינים ומומחיות יוצאת דופן ביצירת משפך שיווקי, בקרוב תקצרו את הפירות הרבים שיש ל-ABM להציע.

יצירת לידים

יצירת לידים איכותיים היא האתגר המרכזי עבור חברות B2C וחברות B2B. במקרים רבים, זרם של לידים איכותיים הוא אחד מהמצרכים הנדירים אשר משפיע באופן ישיר על כמות המכירות, המחזור השנתי והצלחת החברה. לא כל מי שממלא טופס אצלכם באתר הוא ליד איכותי, ולא כל שיחת טלפון מובילה למכירה. כסוכנות לידים מקצועית, Daze Marketing, עוזרת לחברות B2B מתעשיות שונות ועסקי B2C להשיג לידים איכותיים ש”יבשילו” לכדי מכירה בזמן הקצר ביותר!

פרסום בתשלום

עודדו מודעות והמרות עם קמפיינים בתשלום מבוססי נתונים.

אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלנו חורגת בהרבה מעבר להופעות וקליקים על פני השטח. אנחנו אלופים בפרסום B2B בלינקדאין, אבל למעשה אנחנו מכסים את כל רשתות המודעות בהן נמצאים הלקוחות שלכם.

קבלו גישה למומחיות האופטימיזציה של Daze, וגלו גישת PPC ממוקדת, מכוונת ומונעת תוצאות עבור מסע הלקוח במשפך השיווקי המלא.

אסטרטגיית תוכן

Daze מספקת תוכן מקורי בערוצים שבהם גרים הלקוחות שלכם.

תוכן הוא הדבק שגורם לקהל היעד שלכם להיצמד למותג שלכם. תוכן יקר ערך שמתייחס לנקודות הכאב של הלקוחות הוא הדרך החזקה ביותר לבלוט באוקיינוס של אתרים, בלוגים ודפי מדיה חברתית.

צוות התוכן המומחה של Daze ימצא את הקול שלכם, וישמיע אותו בכל הערוצים שלכן.

שיווק דיגיטלי

כל מה שיש לשיווק דיגיטלי להציע, תחת קורת הגג של Daze.

מה שמניע את השיווק המסורתי – הכרת הקהל, הגדרת הצעת הערך שלכם, בחירת הערוצים הנכונים – גורם גם לשיווק דיגיטלי מוצלח, אבל עם הבדל אחד (עצום!): מדידה.

אנו נבנה את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם מהיסוד – מגילוי, קריאייטיב וביצוע, ועד למעקב, מדידה וכלי האופטימיזציה הכי מתקדמים שיש.