אסטרטגיית ה-SEO שלנו משיגה תוצאות שיפתיעו גם אתכם

האינטרנט הוא מקום שקשה להתחרות בו. אם אינכם יכולים לשפר את דירוג החיפוש שלכם, לא תקבלו את הנראות שמגיעה לכם. מומחי ה-SEO שלנו בודקים ביסודיות את האתר שלכם ובונים אסטרטגיה רבת עוצמה לביצוע אופטימיזציה עבור דפי תוצאות החיפוש, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהקהל שלכם באמת רואה אתכם.

אני רוצה שתחברו אותי להאבספוט עכשיו!
שלחו לנו הודעה קצרה ותתחילו לראות קמפיינים שממריאים

למה לצפות?

ביצוע ביקורת SEO - Audit

הצעד הראשון להשגת דירוגי חיפוש מצוינים, תעבורה רלוונטית לאתר ובסופו של דבר המרות הוא ביקורת טכנית מקיפה של האתר שלכם.ן.

Group 2259

מחקר מילות מפתח

מילות מפתח הן מפתח חיוני לקידום אתרים רב עוצמה. אנו נאתר את מילות המפתח הטובות ביותר עבורכם.ן, כך שתישארו רלוונטים עם הקהלים שלכם.ן ותתחרו בעוז על הדירוגים המובילים.

Group 2260

תחזוקת SEO

נמשיך לשפר את ה-SEO שלכם.ן עם ניטור ואופטימיזציה מתמשכים, ותוכן איכותי ועשיר במילות מפתח שמניע תנועה והמרות.

נגדיר ונתכנן אסטרטגיה לקידום אורגני של האתר

הצלחת SEO היא תמיד תוצאה של תכנון קפדני. ב-Daze, צוות ה-SEO שלנו מתחיל עם ביקורת SEO טכנית עמוקה כדי לקבל תמונה מדויקת של בריאות האתר שלכם.ן.

לאחר מכן, אנו צוללים לתוך עולם מילות המפתח עם מחקר על כוונת חיפוש ופופולריות של מילות מפתח בנישה שלכם.ן. לאחר שהגדרנו את מילות המפתח הטובות ביותר עבור דפי האתר הקיימים, אנו יוצרים אסטרטגיה כיצד לבנות מחדש ולבצע אופטימיזציה של האתר לקידום אתרים.

זה כולל פיתוח תוכנית תוכן עתידית המכסה את מילות המפתח הללו עם בלוגים, מאמרים ונכסים מרתקים, המתפרסמים ומתעדכנים באופן קבוע כדי שתוכלו להתחרות באמת.

המטרה? דירוגי חיפוש מדהימים, תוכן רלוונטי מדהים וחווית משתמש משכנעת עם ערך מוסף, כך שאתם.ן מקבל יותר צפיות באתר.

הבינו את SEO שלכם.ן עם לוח מחוונים ודיווח מתקדמים

כאשר מנגנון ה-SEO שלך פועל, הגיע הזמן להתחיל לעקוב, לנטר ולדווח. Daze עושה זאת עבורכם.ן עם תובנות מעשיות המבוססות על דפוסי תנועה, מעורבות באתר ודירוג מילות מפתח בגיאוגרפיה המוגדרת מראש שלכם.ן.

כל אלה מספקים תמונה מתמשכת של ביצועי האתר, בכדי שנוכל להבטיח שה-SEO יישאר רלוונטי לעתיד, לשמירה על הדירוגים הקיימים ועל מנת לוודא שהאתר שלכם.ן מקבל תנועה מקסימלית בכל עת.

בנוסף, דיווח מקיף נותן לך תמונה עדכנית של הסימנים החיוניים של האתר בכל עת, כך שצוות Daze יכול לדעת בדיוק היכן לכוונן ולעדכן את אסטרטגיית ה-SEO שלכם.ן.

צוות ה-SEO שלנו תמיד פועל, בדיוק כמו האתר שלכם.ן, אזי אנחנו נדאג להביא אותך לאן שאתם.ן רוצים.ות להיות. בשקיפות מלאה לגבי ביצועי ה-SEO שלכם.ן בטווח הקצר והארוך.

קידום אתרים הוא לנצח אז אנחנו נשמור אותו בשבילכם.ן

קידום אתרים הוא עניין לטווח ארוך, ולא קשר של לילה אחד. מומחי קידום אתרים של Daze עוקבים ללא הרף אחר בריאות האתר שלכם.ן עם טקטיקות קידום אתרים טכניות, מבטיחים את שיטות ה-SEO הטובות ביותר בדף ומזהים בעיות בביצועים טכניים.

באמצעות Google Search Console וכלי ניטור מתקדמים נוספים, אנו עוקבים אחר הכל, מתקנים קישורים שבורים, תיקון בעיות אינדקס וכל דבר אחר שיכול להשפיע על איכות ה-SEO שלכם.ן

תוכן עשיר במילות מפתח, רלוונטי וסמכותי הוא הכרחי, וכאן תוכנית התוכן שלנו לקידום אתרים נכנסת לפעולה. אנו נפרסם, נשמור ונרענן את התוכן באתר שלכם.ן לפי הצורך, כך שהאתר שלכם.ן יישאר רלוונטי, משכנע ובעל ערך למבקרים, מה שאומר שהוא נשאר במיקום גבוה בדירוג החיפוש.

אנו גם ננהל את פעילות בניית הקישורים החיצונית החשובה כל כך, כך שתוכלו ליהנות מקישורים חזקים המשפרים את סמכות האתר.

זיכרו, קידום אתרים חייב תמיד להיות מכוונן אופטימיזציה ולהתעדכן בעדכוני האלגוריתם של גוגל. בשביל זה אנחנו כאן.

הציצו במקרי בוחן אמיתיים

Brainsway logo white

"העבודה עם Daze אפשרה לנו להגדיל את דירוג החיפוש והנראות שלנו בקרב קהל היעד שלנו, באמצעות שילוב של קידום אתרים טכני, תוכן איכותי ומקצועי ואופטימיזציה של ממשק המשתמש באתר שלנו. גישה רב-פנים זו הממונפת על ידי צוות Daze לא רק הגדיל את החשיפה שלנו בחיפוש אורגני ושיפר את מעורבות הקוראים; הוא תורגם ללידים איכותיים ובסופו של דבר לחיזוק משמעותי במכירות".

שרון דובב

Cellwize logo

"בנוסף לצמיחה בלידים איכותיים, המאמצים שהשקיעה Daze בחקירת שוק הנישה שלנו הובילו לרווחים בלתי צפויים. Cellwize השיקה את מסע הפרסום של גוגל אדוורדס כדי להניע תנועה ולייצר לידים רלוונטיים למכירות. דרך הערוצים שלנו השקענו בחיפוש עבודה בקנה מידה גדול של מהנדסים מומחים בינלאומיים. להפתעתנו, אחד מהגיוסים האחרונים שלנו בבריטניה היה למעשה תוצאה ישירה של מילת מפתח טכנית ששימשה במסע פרסום של AdWords – שלעולם לא היינו חושבים להשתמש בה כדי להגביר את המודעות. תודה."

מיקי וייזר-פדובה – מנהלת מארקום עולמית Cellwize

"מלבד שזכינו במספר לא מבוטל של פגישות, התרשמנו מאוד מהשקיפות שניתנה לנו בכל שלב בקמפיין בלינקדאין. הייתה לנו נראות מלאה, עם דוחות חודשיים מעמיקים כדי שנוכל לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את פעילויות השיווק שלנו לכנס בהתאם. Daze לא רק חיזק את המשפך השיווקי שלנו, אלא גם חיזק את הביטחון שלנו".

דפנה רצון, מנהלת שיווק, קבוצת MER

שירותים נוספים שבוודאי יעניינו אתכם.ן

אסטרטגיה דיגיטלית

כשתצאו אל הדרך להשיג את המטרות השיווקיות שלכם, Daze Marketing ישרטטו לכם את מפת הדרכים בעולם הדיגיטלי. אנו נלווה אתכם בהתוויית אסטרטגיית שיווק באינטרנט מקיפה במטרה להשיג את היעדים שהוגדרו יחד מראש. ניצור עבורכם את תמהיל השיווק והפרסום הנכון והמנצח עבורך – ונהיה השותף שלכם לשיווק מוכוון תוצאות אונליין.

שיווק מבוסס לקוח. – Account-Based Marketing (ABM)

אם אתם רוצים את הלידים הגדולים, ABM היא הדרך להשיג אותם.

נצלו את הדגים הגדולים ותיהנו מהחגיגה עם שיווק מבוסס חשבון, שיטת שיווק B2B המזהה וממקדת רק את הלידים החשובים באמת.

נכון, ABM היא אסטרטגיה ארוכת טווח, אבל עם טקטיקות טירגוט של כוכבי-על של Daze, ארגז כלים מסיבי לניהול קמפיינים ומומחיות יוצאת דופן ביצירת משפך שיווקי, בקרוב תקצרו את הפירות הרבים שיש ל-ABM להציע.

יצירת לידים

יצירת לידים איכותיים היא האתגר המרכזי עבור חברות B2C וחברות B2B. במקרים רבים, זרם של לידים איכותיים הוא אחד מהמצרכים הנדירים אשר משפיע באופן ישיר על כמות המכירות, המחזור השנתי והצלחת החברה. לא כל מי שממלא טופס אצלכם באתר הוא ליד איכותי, ולא כל שיחת טלפון מובילה למכירה. כסוכנות לידים מקצועית, Daze Marketing, עוזרת לחברות B2B מתעשיות שונות ועסקי B2C להשיג לידים איכותיים ש”יבשילו” לכדי מכירה בזמן הקצר ביותר!

פרסום בתשלום

עודדו מודעות והמרות עם קמפיינים בתשלום מבוססי נתונים.

אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלנו חורגת בהרבה מעבר להופעות וקליקים על פני השטח. אנחנו אלופים בפרסום B2B בלינקדאין, אבל למעשה אנחנו מכסים את כל רשתות המודעות בהן נמצאים הלקוחות שלכם.

קבלו גישה למומחיות האופטימיזציה של Daze, וגלו גישת PPC ממוקדת, מכוונת ומונעת תוצאות עבור מסע הלקוח במשפך השיווקי המלא.

אסטרטגיית תוכן

Daze מספקת תוכן מקורי בערוצים שבהם גרים הלקוחות שלכם.

תוכן הוא הדבק שגורם לקהל היעד שלכם להיצמד למותג שלכם. תוכן יקר ערך שמתייחס לנקודות הכאב של הלקוחות הוא הדרך החזקה ביותר לבלוט באוקיינוס של אתרים, בלוגים ודפי מדיה חברתית.

צוות התוכן המומחה של Daze ימצא את הקול שלכם, וישמיע אותו בכל הערוצים שלכן.

שיווק דיגיטלי

כל מה שיש לשיווק דיגיטלי להציע, תחת קורת הגג של Daze.

מה שמניע את השיווק המסורתי – הכרת הקהל, הגדרת הצעת הערך שלכם, בחירת הערוצים הנכונים – גורם גם לשיווק דיגיטלי מוצלח, אבל עם הבדל אחד (עצום!): מדידה.

אנו נבנה את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם מהיסוד – מגילוי, קריאייטיב וביצוע, ועד למעקב, מדידה וכלי האופטימיזציה הכי מתקדמים שיש.