תהיו במקומות בהן הלקוחות שלכם אוהבים לבלות

אסטרטגיית המדיה החברתית של Daze מניעה תנועה, עניין והמרות.

כמעט 4.5 מיליארד אנשים נמצאים ברשתות החברתיות. ושם גם אתם צריכים להיות.
ב-Daze, מומחי המדיה החברתית שלנו משלבים את לינקדאין, פייסבוק וטוויטר כחלק מאסטרטגיית השיווק הדיגיטלית המנצחת שלכם, ויוצרים ומנהלים קמפיינים מושכי עין כדי למשוך מעורבות מקסימלית ולהניע המרות, בכל שלב במשפך הלקוח.

אני רוצה שתחברו אותי להאבספוט עכשיו!
שלחו לנו הודעה קצרה ותתחילו לראות קמפיינים שממריאים

למה לצפות?

חברתי אורגני

אנו נתכנן, נבצע, נעקוב ונעשה אופטימיזציה ללוח הזמנים של התוכן האורגני בפלטפורמות האהובות ביותר על הקהל שלכם.ן, כולל לינקדאין, פייסבוק וטוויטר.

Group 2266

חברתי בתשלום

אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלנו במדיה החברתית מציגה את המודעות שלכם.ן בפני לקוחות פוטנציאליים עם המסר הנכון, בזמן הנכון, ומותאמת להמרות.

Group 2267

ממודעות למותג ועד יצירת לידים

הפיקו תועלת מאסטרטגיית מדיה חברתית במשפך שיווקי מלא שתשיג את התוצאות הרצויות לכם.ן, בין אם מדובר במודעות למותג, מעורבות לקוחות, יצירת לידים או שילוב של אלה.

אורגני זה טוב עבורכם, אז בואו נגדיל את כמות העוקבים

הגדלת עוקבים ברשתות החברתיות דורשת אסטרטגיה אורגנית של בניה איטית. פרסום מסרים יצירתיים ומרתקים באופן קבוע במדיה החברתית יעשה את העבודה, ימשוך תשומת לב של הקהל ויבנה סקרנות לגבי המותג והמוצר שלכם.ן לאורך זמן. יש לכם.ן סיפור לספר, ולספר אותו לקהל שלכם.ן בזמן שהם מבלים במדיה החברתית היא אחת הטקטיקות החזקות ביותר שעומדות לרשותכם.ן.

צוות Daze מומחים בקמפיינים חברתיים אורגניים, יצירת פוסטים, תמונות וסרטונים על המותג שלכם.ן, ואסטרטגיית לוח זמנים לפרסום שמקבל חשיפה ואינטראקציות מקסימליות.

בין אם בלינקדאין, בפייסבוק או בטוויטר (או בשלושתם!), האסטרטגיה החברתית האורגנית שלכם.ן נבדקת ומותאמת כדי להבטיח את התנועה והמעורבות הטובה ביותר, בזמן שאתם.ן צופים.ות בבסיס העוקבים ובפרופיל העסקי שלכם.ן צומחים וגדלים.

שפרו את הפרופיל החברתי שלכם עם קמפיינים ממוקדים בתשלום

בעוד שהאסטרטגיה האורגנית פועלת לאט ובטוח, פרסום במדיה חברתית בתשלום הוא דרך מצוינת למשוך תשומת לב במהירות ולהיראות באופן מיידי על ידי קהלים רלוונטיים.

צוות ה-PPC החברתי שלנו בונה אסטרטגיית פרסום המכוונת ללקוחות בעלי פוטנציאל גבוה, עם הודעות מפתות וקריאות לפעולה כדי להניע מעורבות ותנועה לאתר ולמותג שלכם.ן. המודעות והסרטונים שלנו נראים נהדר, וגם נשמעים נהדר, כך שלקוחות פוטנציאליים מתקשים לגלול מהם.

אנו ממנפים טכניקות מיקוד מתקדמות כדי להתחבר לקהלים חדשים ולמצוא לקוחות שבהם אולי לא חשבתם.ן לחפש. וכמובן, כל הקמפיינים החברתיים בתשלום נמצאים במעקב קפדני, מנוטר וממוטב בזמן אמת כדי לוודא שאתם.ן מפיקים.ות את המרב מכל שקל בפרסום.

תמיכה במשפך השיווק שלכם עם אסטרטגיה חברתית לכל שלב

בכל מקום שבו הלקוחות שלכם.ן נמצאים במשפך השיווק, אתם.ן יכולים.ות להיות בטוחים.ות שהם נמצאים גם במדיה החברתית. לכן זה קריטי ללכוד את העניין שלהם בלינקדאין, פייסבוק וטוויטר, עם תוכן רלוונטי לחברתי, המועבר בזמן הנכון.

שלב המודעות? צוות Daze ישים לב למותג שלכם.ן באמצעות פוסטים ומודעות הממוקדות ללקוחות המעוניינים להקל על נקודת הכאב שלהם, והמוצר או השירות שלכם.ן עשוי להיות הפתרון המושלם.

יצירת לידים? האסטרטגיה החברתית שלנו כוללת מיקוד מחדש ויצירת קשר, כמו גם ניהול ואופטימיזציה של דפי חברה ופרופילי מנהלים, כך שהלידים החמים ייחשפו למיטב שהמוצר/מותג שלכם.ן מציעים, ויניעו אותם להמרה.

מתכנון וביצוע, למעקב, דיווח ואופטימיזציה, ל-Daze יש את כל המשפך השיווקי מכוסה באסטרטגיית מדיה חברתית כדי לשים את העסק שלכם.ן בראש.

הציצו במקרי בוחן אמיתיים

Brainsway logo white

"העבודה עם Daze אפשרה לנו להגדיל את דירוג החיפוש והנראות שלנו בקרב קהל היעד שלנו, באמצעות שילוב של קידום אתרים טכני, תוכן איכותי ומקצועי ואופטימיזציה של ממשק המשתמש באתר שלנו. גישה רב-פנים זו הממונפת על ידי צוות Daze לא רק הגדיל את החשיפה שלנו בחיפוש אורגני ושיפר את מעורבות הקוראים; הוא תורגם ללידים איכותיים ובסופו של דבר לחיזוק משמעותי במכירות".

שרון דובב

Cellwize logo

"בנוסף לצמיחה בלידים איכותיים, המאמצים שהשקיעה Daze בחקירת שוק הנישה שלנו הובילו לרווחים בלתי צפויים. Cellwize השיקה את מסע הפרסום של גוגל אדוורדס כדי להניע תנועה ולייצר לידים רלוונטיים למכירות. דרך הערוצים שלנו השקענו בחיפוש עבודה בקנה מידה גדול של מהנדסים מומחים בינלאומיים. להפתעתנו, אחד מהגיוסים האחרונים שלנו בבריטניה היה למעשה תוצאה ישירה של מילת מפתח טכנית ששימשה במסע פרסום של AdWords – שלעולם לא היינו חושבים להשתמש בה כדי להגביר את המודעות. תודה."

מיקי וייזר-פדובה – מנהלת מארקום עולמית Cellwize

"מלבד שזכינו במספר לא מבוטל של פגישות, התרשמנו מאוד מהשקיפות שניתנה לנו בכל שלב בקמפיין בלינקדאין. הייתה לנו נראות מלאה, עם דוחות חודשיים מעמיקים כדי שנוכל לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את פעילויות השיווק שלנו לכנס בהתאם. Daze לא רק חיזק את המשפך השיווקי שלנו, אלא גם חיזק את הביטחון שלנו".

דפנה רצון, מנהלת שיווק, קבוצת MER

שירותים נוספים שבוודאי יעניינו אתכם.ן

אסטרטגיה דיגיטלית

כשתצאו אל הדרך להשיג את המטרות השיווקיות שלכם, Daze Marketing ישרטטו לכם את מפת הדרכים בעולם הדיגיטלי. אנו נלווה אתכם בהתוויית אסטרטגיית שיווק באינטרנט מקיפה במטרה להשיג את היעדים שהוגדרו יחד מראש. ניצור עבורכם את תמהיל השיווק והפרסום הנכון והמנצח עבורך – ונהיה השותף שלכם לשיווק מוכוון תוצאות אונליין.

שיווק מבוסס לקוח. – Account-Based Marketing (ABM)

אם אתם רוצים את הלידים הגדולים, ABM היא הדרך להשיג אותם.

נצלו את הדגים הגדולים ותיהנו מהחגיגה עם שיווק מבוסס חשבון, שיטת שיווק B2B המזהה וממקדת רק את הלידים החשובים באמת.

נכון, ABM היא אסטרטגיה ארוכת טווח, אבל עם טקטיקות טירגוט של כוכבי-על של Daze, ארגז כלים מסיבי לניהול קמפיינים ומומחיות יוצאת דופן ביצירת משפך שיווקי, בקרוב תקצרו את הפירות הרבים שיש ל-ABM להציע.

יצירת לידים

יצירת לידים איכותיים היא האתגר המרכזי עבור חברות B2C וחברות B2B. במקרים רבים, זרם של לידים איכותיים הוא אחד מהמצרכים הנדירים אשר משפיע באופן ישיר על כמות המכירות, המחזור השנתי והצלחת החברה. לא כל מי שממלא טופס אצלכם באתר הוא ליד איכותי, ולא כל שיחת טלפון מובילה למכירה. כסוכנות לידים מקצועית, Daze Marketing, עוזרת לחברות B2B מתעשיות שונות ועסקי B2C להשיג לידים איכותיים ש”יבשילו” לכדי מכירה בזמן הקצר ביותר!

פרסום בתשלום

עודדו מודעות והמרות עם קמפיינים בתשלום מבוססי נתונים.

אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלנו חורגת בהרבה מעבר להופעות וקליקים על פני השטח. אנחנו אלופים בפרסום B2B בלינקדאין, אבל למעשה אנחנו מכסים את כל רשתות המודעות בהן נמצאים הלקוחות שלכם.

קבלו גישה למומחיות האופטימיזציה של Daze, וגלו גישת PPC ממוקדת, מכוונת ומונעת תוצאות עבור מסע הלקוח במשפך השיווקי המלא.

אסטרטגיית תוכן

Daze מספקת תוכן מקורי בערוצים שבהם גרים הלקוחות שלכם.

תוכן הוא הדבק שגורם לקהל היעד שלכם להיצמד למותג שלכם. תוכן יקר ערך שמתייחס לנקודות הכאב של הלקוחות הוא הדרך החזקה ביותר לבלוט באוקיינוס של אתרים, בלוגים ודפי מדיה חברתית.

צוות התוכן המומחה של Daze ימצא את הקול שלכם, וישמיע אותו בכל הערוצים שלכן.

שיווק דיגיטלי

כל מה שיש לשיווק דיגיטלי להציע, תחת קורת הגג של Daze.

מה שמניע את השיווק המסורתי – הכרת הקהל, הגדרת הצעת הערך שלכם, בחירת הערוצים הנכונים – גורם גם לשיווק דיגיטלי מוצלח, אבל עם הבדל אחד (עצום!): מדידה.

אנו נבנה את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם מהיסוד – מגילוי, קריאייטיב וביצוע, ועד למעקב, מדידה וכלי האופטימיזציה הכי מתקדמים שיש.