אנחנו נמצא את הקול שלכם

Daze מספקת תוכן מקורי בערוצים שבהם גרים הלקוחות שלכם.

תוכן הוא הדבק שגורם לקהל היעד שלכם להיצמד למותג שלכם. תוכן יקר ערך שמתייחס לנקודות הכאב של הלקוחות הוא הדרך החזקה ביותר לבלוט באוקיינוס של אתרים, בלוגים ודפי מדיה חברתית.

צוות התוכן המומחה של Daze ימצא את הקול שלכם, וישמיע אותו בכל הערוצים שלכן.

אני רוצה שתחברו אותי להאבספוט עכשיו!
שלחו לנו הודעה קצרה ותתחילו לראות קמפיינים שממריאים

למה לצפות?

בניית אסטרטגיה

כל עסק צריך היום אסטרטגיית תוכן מעולה. נקודה. נצלול עמוק לתוך יעדי החברה, המוצר והקהל שלכם.ן, ונפתח אסטרטגיית תוכן שבאמת עובדת.

Group 2201

יצירה והפצה של תוכן

לכתוב זה קשה. אנחנו מבינים. אז אספנו צוות מוביל של כותבים ועורכים עם מיומנויות מומחיות ב-B2B וכתיבה טכנולוגית הדוברת את שפת הקהל שלכם.ן.

Group 2285

דיווח ואופטימיזציה

אנו הופכים תוכן נהדר לגדול עוד יותר עם דוחות חכמים הממחישים את הביצועים של אסטרטגיית התוכן שלכם.ן

אסטרטגיית תוכן מעולה לא ניתן לבנות ביום אחד

תוכן הוא כלי רב עוצמה שנמצא בהישג ידכם.ן ויכול לדברר החוצה את הסיפור שלכם.ן, ליצור עניין סביב המוצר או השירות שלכם.ן  ולהתחבר ללקוחות פוטנציאליים על ידי מתן מידע חשוב ורלוונטי. אבל אתם.ן חייבים.ות להיות מסוגלים.ות לטפל בנקודות הכאב שלהם, להפעיל את המוח והלב שלהם ולהגיע אליהם בזמן הטוב ביותר ובערוצים הדיגיטליים הנכונים. כל זה דורש אסטרטגיית תוכן חכמה.

אנחנו נבנה את זה בשבילכם.ן, אבל ראשית, נתחיל בביצוע צלילת גילוי עמוקה לתוך הצעת הערך, המוצר, אישיות היעד, הנוף התחרותי, התעשייה והנישה שלכם.ן, ובסופו של דבר, מדדי ה-KPI השיווקיים שלכם.ן.

לאחר שקבלנו את התמונה המלאה, ניצור אסטרטגיה לטווח קצר וארוך סביב הפצת תוכן וערוצים עתידיים, במטרה לעמוד ביעדים שלכם.ן ואף לחרוג מהם, ולהניב יותר תנועה, המרות והכנסות בעזרת הכוח של מילה כתובה.

תוכן מעוצב להפליא בכל הערוצים הנכונים

בעולם דיגיטלי ומקושר, התוכן הוא עדיין המלך, עם זאת, הפקת זרם קבוע של תוכן מקורי ואיכותי הנאמן לקול ולאופי של החברה הוא אתגר יומיומי. זה המקום שבו Daze יכול לעזור.

הצוות שלנו מיומן בפיתוח תוכניות תוכן אסטרטגיות ולוחות עריכה כדי למקד את הקהלים הנכונים עם התוכן הנכון בערוצים הנכונים בדיוק בזמן הנכון, כולל פוסטים בעלי ביצועים גבוהים בבלוג, קופי מעולה למודעות, מאמרי מנהיגות, תוכן באתר תוך שילוב של מילת מפתח רלוונטיות, תוכן וידאו ועוד, עבור שווקי B2B ו-B2C כאחד.

אנחנו לא רק כותבים; הרכבנו ארסנל של כותבים מיוחדים שחיים ונושמים שווקי היי-טק. הם שמים עט על נייר (או אצבעות למקלדת) רק לאחר ביצוע חקר יצירתי ומעמיק כדי להיכנס לחלוטין למוח של הלקוח.

התוצאה? תוכן ברור ומשכנע שנשמע בדיוק כמו שהלקוח כתב אותו בעצמו. וזה הטריק ליצירת תוכן שבונה נאמנות למותג.

איך התוכן שלכם מתפקד? הדוחות שלנו מספרים את הסיפור המלא

אם קטע תוכן מקודם באינטרנט, אבל אף אחד לא קורא אותו, האם הוא באמת קיים?

בואו נעזוב את הפילוסופיה בצד לרגע, ונצלול לפרטים הסיזיפיים: כמו כל פעילויות השיווק הדיגיטלי, יש לעקוב, למדוד ולנתח את אסטרטגיית התוכן שלכם כדי לדעת עד כמה היא מתפקדת וכיצד יש לבצע אופטימיזציה על מנת להגיע למטרות שלכם.

אנו משתמשים בכמה מהתוכנות החכמות ביותר בתעשייה כדי לתפוס את ביצועי התוכן שלכם מדי יום, שבוע וחודש, ומשתמשים בנתונים האלה כדי לתכנן, להתאים ולערוך מחדש אסטרטגיית תוכן שבאמת מניבה תוצאות.

בין אם אתה מתכנן נושאים שהקהל שלך רוצה לקרוא עליהם, או מציאת רעיונות חדשים ומקוריים שיוצרים באזז סביב האתר או הבלוג שלך, אתה יכול לסמוך על ניתוח הנתונים של Daze כדי לגזור את התוכן הטוב ביותר שיכול להניע את ההמרות שאתה חולם עליהן.

הציצו במקרי בוחן אמיתיים

Brainsway logo white

"העבודה עם Daze אפשרה לנו להגדיל את דירוג החיפוש והנראות שלנו בקרב קהל היעד שלנו, באמצעות שילוב של קידום אתרים טכני, תוכן איכותי ומקצועי ואופטימיזציה של ממשק המשתמש באתר שלנו. גישה רב-פנים זו הממונפת על ידי צוות Daze לא רק הגדיל את החשיפה שלנו בחיפוש אורגני ושיפר את מעורבות הקוראים; הוא תורגם ללידים איכותיים ובסופו של דבר לחיזוק משמעותי במכירות".

שרון דובב

Cellwize logo

"בנוסף לצמיחה בלידים איכותיים, המאמצים שהשקיעה Daze בחקירת שוק הנישה שלנו הובילו לרווחים בלתי צפויים. Cellwize השיקה את מסע הפרסום של גוגל אדוורדס כדי להניע תנועה ולייצר לידים רלוונטיים למכירות. דרך הערוצים שלנו השקענו בחיפוש עבודה בקנה מידה גדול של מהנדסים מומחים בינלאומיים. להפתעתנו, אחד מהגיוסים האחרונים שלנו בבריטניה היה למעשה תוצאה ישירה של מילת מפתח טכנית ששימשה במסע פרסום של AdWords – שלעולם לא היינו חושבים להשתמש בה כדי להגביר את המודעות. תודה."

מיקי וייזר-פדובה – מנהלת מארקום עולמית Cellwize

"מלבד שזכינו במספר לא מבוטל של פגישות, התרשמנו מאוד מהשקיפות שניתנה לנו בכל שלב בקמפיין בלינקדאין. הייתה לנו נראות מלאה, עם דוחות חודשיים מעמיקים כדי שנוכל לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את פעילויות השיווק שלנו לכנס בהתאם. Daze לא רק חיזק את המשפך השיווקי שלנו, אלא גם חיזק את הביטחון שלנו".

דפנה רצון, מנהלת שיווק, קבוצת MER

שירותים נוספים שבוודאי יעניינו אתכם.ן

אסטרטגיה דיגיטלית

כשתצאו אל הדרך להשיג את המטרות השיווקיות שלכם, Daze Marketing ישרטטו לכם את מפת הדרכים בעולם הדיגיטלי. אנו נלווה אתכם בהתוויית אסטרטגיית שיווק באינטרנט מקיפה במטרה להשיג את היעדים שהוגדרו יחד מראש. ניצור עבורכם את תמהיל השיווק והפרסום הנכון והמנצח עבורך – ונהיה השותף שלכם לשיווק מוכוון תוצאות אונליין.

שיווק מבוסס לקוח. – Account-Based Marketing (ABM)

אם אתם רוצים את הלידים הגדולים, ABM היא הדרך להשיג אותם.

נצלו את הדגים הגדולים ותיהנו מהחגיגה עם שיווק מבוסס חשבון, שיטת שיווק B2B המזהה וממקדת רק את הלידים החשובים באמת.

נכון, ABM היא אסטרטגיה ארוכת טווח, אבל עם טקטיקות טירגוט של כוכבי-על של Daze, ארגז כלים מסיבי לניהול קמפיינים ומומחיות יוצאת דופן ביצירת משפך שיווקי, בקרוב תקצרו את הפירות הרבים שיש ל-ABM להציע.

יצירת לידים

יצירת לידים איכותיים היא האתגר המרכזי עבור חברות B2C וחברות B2B. במקרים רבים, זרם של לידים איכותיים הוא אחד מהמצרכים הנדירים אשר משפיע באופן ישיר על כמות המכירות, המחזור השנתי והצלחת החברה. לא כל מי שממלא טופס אצלכם באתר הוא ליד איכותי, ולא כל שיחת טלפון מובילה למכירה. כסוכנות לידים מקצועית, Daze Marketing, עוזרת לחברות B2B מתעשיות שונות ועסקי B2C להשיג לידים איכותיים ש”יבשילו” לכדי מכירה בזמן הקצר ביותר!

פרסום בתשלום

עודדו מודעות והמרות עם קמפיינים בתשלום מבוססי נתונים.

אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלנו חורגת בהרבה מעבר להופעות וקליקים על פני השטח. אנחנו אלופים בפרסום B2B בלינקדאין, אבל למעשה אנחנו מכסים את כל רשתות המודעות בהן נמצאים הלקוחות שלכם.

קבלו גישה למומחיות האופטימיזציה של Daze, וגלו גישת PPC ממוקדת, מכוונת ומונעת תוצאות עבור מסע הלקוח במשפך השיווקי המלא.

אסטרטגיית תוכן

Daze מספקת תוכן מקורי בערוצים שבהם גרים הלקוחות שלכם.

תוכן הוא הדבק שגורם לקהל היעד שלכם להיצמד למותג שלכם. תוכן יקר ערך שמתייחס לנקודות הכאב של הלקוחות הוא הדרך החזקה ביותר לבלוט באוקיינוס של אתרים, בלוגים ודפי מדיה חברתית.

צוות התוכן המומחה של Daze ימצא את הקול שלכם, וישמיע אותו בכל הערוצים שלכן.

שיווק דיגיטלי

כל מה שיש לשיווק דיגיטלי להציע, תחת קורת הגג של Daze.

מה שמניע את השיווק המסורתי – הכרת הקהל, הגדרת הצעת הערך שלכם, בחירת הערוצים הנכונים – גורם גם לשיווק דיגיטלי מוצלח, אבל עם הבדל אחד (עצום!): מדידה.

אנו נבנה את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם מהיסוד – מגילוי, קריאייטיב וביצוע, ועד למעקב, מדידה וכלי האופטימיזציה הכי מתקדמים שיש.