בואו נהיה אישיים עם שיווק מבוסס לקוח

אם אתם רוצים את הלידים הגדולים, ABM היא הדרך להשיג אותם.

נצלו את הדגים הגדולים ותיהנו מהחגיגה עם שיווק מבוסס חשבון, שיטת שיווק B2B המזהה וממקדת רק את הלידים החשובים באמת.

נכון, ABM היא אסטרטגיה ארוכת טווח, אבל עם טקטיקות טירגוט של כוכבי-על של Daze, ארגז כלים מסיבי לניהול קמפיינים ומומחיות יוצאת דופן ביצירת משפך שיווקי, בקרוב תקצרו את הפירות הרבים שיש ל-ABM להציע.

אני רוצה שתחברו אותי להאבספוט עכשיו!
שלחו לנו הודעה קצרה ותתחילו לראות קמפיינים שממריאים

ארגז הכלים של ABM - שיווק מבוסס לקוח

חשבונות מטורגטים

אם אתם.ן פועלים בשוק קטן או נישה, או שאתם.ן רוצים.ות להתמקד בלקוחות מהשורה הראשונה, סמכו עלינו - מיקוד באמצעות חשבונות הוא אסטרטגיית ה-B2B המועדפת עליכם.ן

Group 2244

ארגז הכלים

ארגז הכלים שלנו כולל שימוש מושכל ב-LinkedIn, PPC מותאם, נתונים ו- HubSpot, כך שנהפוך את אסטרטגיית ה-ABM שלכם.ן למכונה משומנת היטב שמובילה את הלידים האיכותיים ביותר.

Group 2243

משפכי שיווק מטופחים היטב

לידים ממוקדים מאוד זקוקים למשפך שיווקי מטופל ומכויל במיוחד. אנחנו מומחים בבנייה וביצוע של משפכים כל כך אישיים ויעילים, שהם מניעים את הלידים הטובים ביותר, עלינו!

לכו על הניצחונות הגדולים עם שיווק מבוסס לקוח

שכבת החשבון העליונה שלך ראויה לגישה שיווקית מותאמת אישית, כך שהבחירה העיקרית שלך היא שיווק מבוסס לקוח (ABM).

ABM עובדת בצורה הטובה ביותר כאשר אתה מתמקד בשוק נישה של לקוחות המחפשים פתרון מאוד ספציפי. זה גם אידיאלי עבור חברות שצריכות להתמקם בשכבה העליונה – אותם לקוחות פוטנציאליים גבוהים שנועדו להפוך ללידים באיכות גבוהה במיוחד.

במקום לפנות לרבים, Daze זוכה להתמקדות חדה כלייזר בטרגוט לקוחות פוטנציאלים ספציפיים , זיהוי מחזיקי עניין מרכזיים ופילוחם לפי תפקיד, כמו כן מידת מעורבתם בתהליך קבלת ההחלטות. כך נוכל ליצור חוויות מותאמות אישית לרשימת המיקוד ולבנות מסעות ואסטרטגיות של לקוחות שיתאימו.

האם ABM יכולה להתאים מאוד לחברה שלך? שאל אותנו! אנחנו המומחים של ABM.

כל הכלים עבור ABM ב-תיבת האוצר שלנו!

יש ממש מאות כלי מיקוד וניהול קמפיינים בחוץ. החוכמה היא לדעת – ולדעת באמת – כיצד למנף אותם כדי להשיג תוצאות.

ב-Daze, אנו משתמשים בשילוב רב עוצמה של סיוע בלינקדאין ואוטומציה של HubSpot. באמצעות LinkedIn, אנו מזהים ומכוונים לחשבונות בעלי ערך גבוה, עוקבים אחריהם ומתחברים אליהם, יוצרים מערכות יחסים ומדברים ישירות אל נקודות הכאב שלהם. לאחר מכן, בעזרת Hubspot, אנו מציגים תוכן ספציפי ללידים בעלי פוטנציאל גבוה שזוהו בעבר בלינקדאין או במאגרי מידע אחרים, בניית סמכות, רלוונטיות ושיתוף מחשבתי של העסק שלכם.ן בקרב קהל ממוקד מאוד.

אנו פועלים ברמת חשבונות המיקרו, עם גישות מתוחכמות לבנייה וביצוע מסעות לקוחות מותאמים אישית שהופכים לקוחות פוטנציאליים ללידים.

פתחו את ארגז הכלים של Daze ותמצא את אסטרטגיית ה-ABM המלאה שהעסק שלכם.ן צריך כדי לכבוש לקוחות מהשורה הראשונה.

טיפוח משפך שיווקי מושלם ל-ABM

לידים של ABM הם כמו זהב, ואסטרטגיית טיפוח המשפך היא המפתח להפיכת לידים ממוקדים מאוד ללקוחות משלמים. לכן Daze משתמשת בנתוני הכוונות הייחודיים והבלעדיים שלנו כדי לזהות ולהבין את תחומי העניין והכוונות של כל ליד, כדי שנוכל ליצור מסעות ומשפכים מותאמים אישית שעושים את העבודה של טיפוח אמיתי.

אנו גם רותמים את ה-DSP (פלטפורמת הביקוש) הפנימית שלנו, כדי שנוכל לרכוש את הנדל"ן יקר הערך במדיה שבה הלידים מבוססי הלקוח שלכם.ן הולכים לקבל חשיפה מקסימלית לנקודות המגע שלכם.ן.

שיווק מבוסס לקוחות הוא אינטנסיבי וממוקד מאוד, ולכן לעסק שלך צריך להיות צוות פיתוח מכירות ייעודי שיוכל לתת ללידים האלה את תשומת הלב שהם צריכים כדי להמיר. אל תפחדו – ב-Daze, אנחנו יכולים לאמן את הצוות שלכם.ן על הכלים, הטקטיקות והמשימות שהם צריכים לעשות מדי יום כדי לטפח לידים של ABM ולהפוך את המשפך שלכם.ן לכוכב על.

הציצו במקרי בוחן אמיתיים

Brainsway logo white

"העבודה עם Daze אפשרה לנו להגדיל את דירוג החיפוש והנראות שלנו בקרב קהל היעד שלנו, באמצעות שילוב של קידום אתרים טכני, תוכן איכותי ומקצועי ואופטימיזציה של ממשק המשתמש באתר שלנו. גישה רב-פנים זו הממונפת על ידי צוות Daze לא רק הגדיל את החשיפה שלנו בחיפוש אורגני ושיפר את מעורבות הקוראים; הוא תורגם ללידים איכותיים ובסופו של דבר לחיזוק משמעותי במכירות".

שרון דובב

Cellwize logo

"בנוסף לצמיחה בלידים איכותיים, המאמצים שהשקיעה Daze בחקירת שוק הנישה שלנו הובילו לרווחים בלתי צפויים. Cellwize השיקה את מסע הפרסום של גוגל אדוורדס כדי להניע תנועה ולייצר לידים רלוונטיים למכירות. דרך הערוצים שלנו השקענו בחיפוש עבודה בקנה מידה גדול של מהנדסים מומחים בינלאומיים. להפתעתנו, אחד מהגיוסים האחרונים שלנו בבריטניה היה למעשה תוצאה ישירה של מילת מפתח טכנית ששימשה במסע פרסום של AdWords – שלעולם לא היינו חושבים להשתמש בה כדי להגביר את המודעות. תודה."

מיקי וייזר-פדובה – מנהלת מארקום עולמית Cellwize

"מלבד שזכינו במספר לא מבוטל של פגישות, התרשמנו מאוד מהשקיפות שניתנה לנו בכל שלב בקמפיין בלינקדאין. הייתה לנו נראות מלאה, עם דוחות חודשיים מעמיקים כדי שנוכל לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את פעילויות השיווק שלנו לכנס בהתאם. Daze לא רק חיזק את המשפך השיווקי שלנו, אלא גם חיזק את הביטחון שלנו".

דפנה רצון, מנהלת שיווק, קבוצת MER

שירותים נוספים שבוודאי יעניינו אתכם.ן

אסטרטגיה דיגיטלית

כשתצאו אל הדרך להשיג את המטרות השיווקיות שלכם, Daze Marketing ישרטטו לכם את מפת הדרכים בעולם הדיגיטלי. אנו נלווה אתכם בהתוויית אסטרטגיית שיווק באינטרנט מקיפה במטרה להשיג את היעדים שהוגדרו יחד מראש. ניצור עבורכם את תמהיל השיווק והפרסום הנכון והמנצח עבורך – ונהיה השותף שלכם לשיווק מוכוון תוצאות אונליין.

שיווק מבוסס לקוח. – Account-Based Marketing (ABM)

אם אתם רוצים את הלידים הגדולים, ABM היא הדרך להשיג אותם.

נצלו את הדגים הגדולים ותיהנו מהחגיגה עם שיווק מבוסס חשבון, שיטת שיווק B2B המזהה וממקדת רק את הלידים החשובים באמת.

נכון, ABM היא אסטרטגיה ארוכת טווח, אבל עם טקטיקות טירגוט של כוכבי-על של Daze, ארגז כלים מסיבי לניהול קמפיינים ומומחיות יוצאת דופן ביצירת משפך שיווקי, בקרוב תקצרו את הפירות הרבים שיש ל-ABM להציע.

יצירת לידים

יצירת לידים איכותיים היא האתגר המרכזי עבור חברות B2C וחברות B2B. במקרים רבים, זרם של לידים איכותיים הוא אחד מהמצרכים הנדירים אשר משפיע באופן ישיר על כמות המכירות, המחזור השנתי והצלחת החברה. לא כל מי שממלא טופס אצלכם באתר הוא ליד איכותי, ולא כל שיחת טלפון מובילה למכירה. כסוכנות לידים מקצועית, Daze Marketing, עוזרת לחברות B2B מתעשיות שונות ועסקי B2C להשיג לידים איכותיים ש”יבשילו” לכדי מכירה בזמן הקצר ביותר!

פרסום בתשלום

עודדו מודעות והמרות עם קמפיינים בתשלום מבוססי נתונים.

אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלנו חורגת בהרבה מעבר להופעות וקליקים על פני השטח. אנחנו אלופים בפרסום B2B בלינקדאין, אבל למעשה אנחנו מכסים את כל רשתות המודעות בהן נמצאים הלקוחות שלכם.

קבלו גישה למומחיות האופטימיזציה של Daze, וגלו גישת PPC ממוקדת, מכוונת ומונעת תוצאות עבור מסע הלקוח במשפך השיווקי המלא.

אסטרטגיית תוכן

Daze מספקת תוכן מקורי בערוצים שבהם גרים הלקוחות שלכם.

תוכן הוא הדבק שגורם לקהל היעד שלכם להיצמד למותג שלכם. תוכן יקר ערך שמתייחס לנקודות הכאב של הלקוחות הוא הדרך החזקה ביותר לבלוט באוקיינוס של אתרים, בלוגים ודפי מדיה חברתית.

צוות התוכן המומחה של Daze ימצא את הקול שלכם, וישמיע אותו בכל הערוצים שלכן.

שיווק דיגיטלי

כל מה שיש לשיווק דיגיטלי להציע, תחת קורת הגג של Daze.

מה שמניע את השיווק המסורתי – הכרת הקהל, הגדרת הצעת הערך שלכם, בחירת הערוצים הנכונים – גורם גם לשיווק דיגיטלי מוצלח, אבל עם הבדל אחד (עצום!): מדידה.

אנו נבנה את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם מהיסוד – מגילוי, קריאייטיב וביצוע, ועד למעקב, מדידה וכלי האופטימיזציה הכי מתקדמים שיש.